Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

80 uživatelů půjde

hledání


Drum and Bass // Breakcore // Hardtek // Audio Visual // Techno // Dubstep // Autonomic // Techno // Electronica // Dubstep // Dubwise // Breaks

www.MethLab-Agency.com
Facebook event: 
www.facebook.com/events/467054216658757


MethLab 1st Anniversary
Sobota 6. 10. 2012 : Hoodoo Club Praha
HooDoo Club, Korunní 106, Praha 10 (tram Orionka) http://www.hoodooclub.cz
Vstup: 200 Kč šatna bude

MethLab Agency, ve spolupráci s Radiem 1, pořadem Bass Trap a Mustakillah soundem, oslaví 6. října v Praze své první narozeniny a to ve velkém stylu! Mejdan proběhne na dvou stagích relativně nového, ale už prověřeného, rekonstruovaného klubu HooDoo na pomezí Žižkova a Vinohrad. Obě stage naprosto plnohodnotně ozvučí sound systémy Unknown Particle a R2D2.


STAGE 1
MethLab Presents:
Drum and Bass / Breakcore / Hardtek / Audio Visual / Techno / Dubstep
VJ: Aeldryn

CURRENT VALUE http://soundcloud.com/tim-e-aka-current-value
BROKEN NOTE http://www.brokennote.com/
END.USER http://soundcloud.com/end-user
ZAN LYONS http://www.zanlyons.com/
CODESHIFT http://soundcloud.com/codeshift
MIHAAL http://soundcloud.com/mihaal

Hudební lahůdka! Poprvé v historii budeme moci v ČR přivítat amerického breakcore pionýra End.Usera a autora těžkotonážních remixů pro Amona Tobina na značce Ninja Tune, prominenta labelů Ad Noiseam a Peace Off – Broken Note. Z Berlína dále přijede u nás dobře známý čelní představitel tvrdého drum’n’bassu Current Value, momentálně nejvíce diskutovaný díky spolupráci s Björk a také remixu pro Noisia na DeadMau5ově labelu Mau5trap. Sérii těchto speciálních hostů odstartuje Zan Lyons – naprosto unikátní performer a filmař originálním stylem propojující živou hru na violu s videoprojekcí v ohromujícím noiseaudiovizuálním livesetu. Sestavu na hlavní stagi doplní šéf MethLab Agency DJ Codeshift a DJ Mihaal z Peeni Walli crew.

STAGE 2
Basstrap & Mustakillah Sound Present:
Autonomic / Techno / Electronica / Dubstep / Dub techno / Breakbeat

ANHEDONIA PROJECT LIVE http://www.facebook.com/pages/Anhedonia-project/41498983940
SUBJECT LOST live set http://soundcloud.com/subject-lost
ANS http://soundcloud.com/anskrmelec
YUKIMURA http://www.unitedforces.cz/
ABU http://www.radio1.cz/basstrap
SPOQ http://praxis.c8.com/pitchless-radio-spoq-kovert-hangars-liquides-more/

Program druhé stage si vzali na starost Abu (exMachine Funck, Radio 1) a Yukimura (Mustakillah Sound). Pražský projekt Anhedonia představí svůj live set plný temné elektroniky. Ze svých mašinek na vás naživo vybalí zvuky zapadající do škatulek IDM a industrial, to vše okořeněné špetkou dnes všudypřítomného “dub”. Ostravák Subject Lost právě dokončuje své dlouhohrající album, které vyjde na slovenském labelu Exitlab. V Hoodoo se jako producent vytasí se svým pečlivě utajovaným autorským materiálem, který bude pravděpodobně v duchu post-dubstepu, a k němu jako zručný dj přimíchá hudební ingredience oblíbené a inspirující. DJ Ans, který letos odstartoval vlastní label Krmelec Recordings vás svým setem přesvědčí, že dubstep rozhodně není formálně svázaný žánr. DJs Yukimura (Mustakillah Sound), Telka (Radio 1), Abu (Basstrap) a Spoq (Sofa Rockers) pak budou dancefloor zásobovat vybranou pestrou selekcí tunes zhruba žánrově padnoucích do škalulí jako autonomic, breakbeat, dubstep, dub techno a podobně.

CODESHIFT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CODESHIFT --- 15:51:24 17.4.2013