Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


https://www.facebook.com/pages/Signal-Foosball-Music-Club/229090927213613

Nový žižkovský klub s útulným interiérem, milou obsluhou, výborným pivečkem a uvolněnou atmosférou, ideální pro oslavu Vašich narozenin i naše pravide

Audio Pilots:
Ondrej Psyla vs. Ejczka (Mystical Waves Records/Polyhedra)
Dwaid (Mystical Waves Records)
Ypsylon (Mystical Waves Records)
Jandis (Zero Point)

Info:
volný vstup

Info:
Nový žižkovský klub s útulným interiérem, milou obsluhou, výborným pivečkem a uvolněnou atmosférou, ideální pro oslavu Vašich narozenin i naše pravidelné rezidentní večírky.
Popis
Přijďte k nám jen tak posedět, popít a pokecat s přáteli nebo si užít i pořádnej mejdan ve společnosti českých djs a zajímavých zahraničních hostů. K dispozici Vám budou 2. patra s originálním designem interiéru, pohodlným posezením, tanečním parketem a jistě oceníte i zbrusu novou vzduchotechniku a free WI-FI spot.

V 1. patře se nachází prostorný bar, na kterém Vás přivítá vždy vstřícná usměvavá obsluha a široká nabídka nápojů v čele s kvalitním pivečkem (Kozel 11° a Pilsner Urquell). Posedět můžete přímo na baru nebo u stolů a tělo si protáhnout u tří profi fotbálků Rosengard. Na nich se budou konat pravidelné turnaje o ceny.

V dolní části se nachází hudební klub s tanečním parketem a další pohodlné sezení. Každý měsíc se můžete těšit na pestrý, multižánrově zaměřený hudební program a setkávat se tu budete moc s předními českými djs, mladými talenty i exkluzivními zahraničními hosty. Prostor je kvalitně nazvučen i osvětlen, takže tomu nyní chybíte už pouze Vy, naši vždy vítaní hosté!

Přijďte se k nám pobavit, těšíme se na Vaši návštěvu:)

PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TSKA_RESETKA --- 18:36:05 7.9.2012
jupí Rosengardy!)
CEJN --- 22:03:20 5.9.2012
EJCZKA: :D ok,mozna Ti to prasknu... ;)
EJCZKA --- 20:57:05 5.9.2012
CEJN: koukej dovalit. Chci slyset jak pokracovala after ve Strasecim az do pondelka :D
CEJN --- 12:35:51 5.9.2012
mozna po praci..