Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Benefiční promítání FNB_Plzeň

18.9. Princezna Mononoke    Japonský Animovaný / Dobrodružný / Fantasy
Za dávných časů, v divokých hvozdech Japonska začíná mýtický boj mezi rozrůstající se civilizací lidí a zvířecími božstvy, která vládnou lesům. A také příběh lásky lidského dítěte vlčí bohyně - princezny Mononoke - a válečníka věřícího v mír mezi lidmi a přírodou - prince Ashitaky.
http://www.csfd.cz/film/22205-princezna-mononoke/

25.9. Fontána    USA Drama / Romantický
Fontána je příběhem o dlouhé životní cestě muže, který se rozhodl postavit osudu a svést s ním věčný boj o záchranu milované ženy. Jeho epická cesta začíná v 16. století ve Španělsku, kde se jako dobyvatel Tomas (HUGH JACKMAN) vydává hledat Fontánu mládí – legendární artefakt, jenž údajně nese dar věčného života. Jako současný vědec Tommy Creo se zoufale snaží nalézt lék na rakovinu, na kterou umírá jeho milovaná žena Isabel (RACHEL WEISZ). A jako poutník vesmírem Tom z 26. století začíná během cesty konečně rozumět tajemstvím, která jej sužovala po celé tisíciletí. Zatímco Thomas ve třech rozlišných inkarnacích – jako válečník, vědec a průzkumník – objevuje tajemství života, lásky, smrti a znovuzrození, tři různé příběhy směřují ke společné pravdě.
http://www.csfd.cz/film/116226-fontana/

YYUGH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
YYUGH --- 22:25:21 17.9.2012
Tak nastala změna, druhé promítání nebude za dva týdny, ale bude následovat dalším úterým, což je 25.9.
YYUGH --- 22:23:33 17.9.2012
Může a jelikož jsou dny, čím dál tím víc chladné, tak raději teplejší. V neděli se ptali po ponožkách, tak kdyby byly i ty ;). Děkuju!
AAANN --- 20:34:50 17.9.2012
YYUGH: a oblečení může být taky?
YYUGH --- 15:20:32 16.9.2012
A kdyby jste měli boty, kterých by jste se rádi zbavily, tak je prosím přineste. Budou darovány lidem bez domova. Děkujeme!