Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.divadelnibrandys.cz

Dvoudenní přehlídka ochotnických divadelních spolků

Již počtvrté dostanou milovníci divadla, tentokrát ve dnech 15. a 16. září 2012 (sobota, neděle), možnost zahájit divadelní sezonu shlédnutím pásma divadel…

Divadelní soubor Černý Petr ve spolupráci s občanským sdružením Samoděj pořádá již počtvrté divadelní festival s názvem Divadelní Brandýs. Navázalo se na tradici a festival bude opět dvoudenní. Sobotní program v sále městského kina bude určen hlavně dospělým divákům. Ke shlédnutí budou představení místních ochotnických divadelních souborů. V prostojích mezi divadly se můžete těšit na koncert či autorská čtení. Na závěr celého dne vystoupí v kavárně městského kina (v klubu EGZYL) skupina Sek jsi bonbonky a sobotní večer uzavře afterparty ve stylu drum'n'bass.

Neděle je pak plně vyhrazena dětem. Představení se opět odehrají na nádvoří brandýského zámku. Jako doporovodný program jsme letos připravili soutěž o nejoriginálnější zpracování pohádky Červená Karkulka pro děti a jejich rodiče. Podrobnosti najdete na stránkách festivalu.

DIVADELNÍ BRANDÝS 2012

kdy: 15. – 16. září 2012

kde: městské kino a zámecké nádvoří, Brandýs nad Labem

v kolik hodin: vždy od 14.00 hodin

vstupné: dobrovolné po oba dva dny


Aktuální rozpis představení a případné změny naleznete na našich stránkách www.divadelnibrandys.cz. Informace o průběhu organizace se můžete dozvědět i na Twitter kanálu @divadlobrandys (viz níže) nebo na Facebooku. Změna programu vyhrazena!

Těšíme se na vás!

event_attached_file

DZEJDZEJKA