Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


K tradiční letní taverní tancovačce jsme se tento rok rozhodli přidat druhou, podzimní, která se bude také konat v sokolovně v Hostivaři. Nenechte si ujít příležitost si báječně zatancovat.
Cena se bude odvíjet dle počtu účastníků (ale nejedná se o žádné horentní sumy, překročíme-li sto padesát korun, bude následovat velký pláč organizátorek a spadnou nebesa), hlašte se prosím proto co nejdřív, ať nemáme paniku. Pokud víte o někom, komu by se tahle akce mohla líbit, beze všeho ho pozvěte, nové účastníky velice rádi uvidíme!
Dress code je jako obvykle výrazně méně formální než na plese, jedná se o velmi malou večerní. :)

Těšíme se na vás!
Klair a Mivka

MIFKAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MIFKAL --- 13:10:08 17.10.2012
Ještě pár dodatků k pátku - ze sálu nám oznámili, že nakonec tam můžeme být už od šesti - to se ještě úplně tančit nebude, musíme sál nejprve vyklidit, ale uvítáme pomocnou ruku, a celkově se dá začátek tedy očekávat spíše kolem sedmé než osmé.
Pokud by snad ještě někdo stále váhal kvůli absenci partnera nebo pocitu, že nemá co na sebe, neváhejte - bez nějakého stabilního tanečního partnera tam jde kdekdo včetně obou organizátorek a určitě neprosedíte večer v koutě. A dresscode je pro tancovačky velmi volný, stačí něco lehce společenského, v čem se budete cítit dobře.
Jako obvykle nám pití zajist místní bar, ale zbytek občerstvení bude fungovat na systému "co kdo přinese." Určitě oceníme, když se vám bude chtít třeba taky něčím malým přispět.