Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://www.zazitmestojinak.cz

Celopražská sousedská slavnost a Velká podzimní cyklojízda

Auto*Mat Vás zve na letošní sousedskou slavnost Zažít město jinak a Velkou podzimní cyklojízdu, které se konají v sobotu 22. září.

Co je Zažít město jinak?
Na ulici se postaví stoleček s kávou a kolemjdoucí si k vám přisedne na kus řeči, děti si malují na chodník a soused zahraje na kytaru. To vše se může snadno stát během zářijového festivalu Zažít město jinak, který se v Praze koná v sobotu 22. září v odpoledních a večerních hodinách. Festival pořádá iniciativa Auto*Mat.

Festival se původně odehrával na Smetanově nábřeží, za poslední dva roky se ale významně rozrostl. Nyní se připravuje program ve více než 20 městských částech, například na Žižkově, v Dejvicích, Vršovicích nebo v Braníku. Letošní program nabízí zajímavé aktivity, včetně promítání, výměnných bazarů nebo pouliční hudby.

Chcete na Velkou podzimní cyklojízdu?
Festival letos odstartuje v 10 hodin dopoledne z dolní části Václavského náměstí tradiční Velká podzimní cyklojízda. Po necelých deseti kilometrech pohodové jízdy centrem Prahy a po zhruba hodině a půl se vrátí na pěší zónu na Václavském náměstí, kde bude zakončena slavnostním rituálem společného zvedání kol nad hlavu.

Hlavním partnerem festivalu je Nadace Vodafone.
Mediálními partnery jsou Rádio 1, TV Metropol a Protišedi.cz

Více informací a program slavnosti naleznete na www.zazitmestojinak.cz.

AUTO_MAT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.