Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


https://www.facebook.com/events/438158382891421/

Pro úspěšný první díl, který se v tomto klubu konal v lednu tohoto roku, se tato klubová noc s názvem NEXT LEVEL vrací opět do vašeho klubu.

Pro úspěšný první díl, který se v tomto klubu konal v lednu tohoto roku, se tato klubová noc s názvem NEXT LEVEL vrací opět do vašeho klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.Srpna se v LEFR MUSIC BARU v Týništi nad Orlicí budete moci rozloučit s prázdninami při zvuku Electra, Tech-Housu, Housu, Progressivu a Tranceu v podání skvělých DJ´s.

DJ´s: NIKA, Boxi, Rossignol a další...

INFO JIŽ BRZY ZDE ...jako prvního DJe, vlastně DJku která vystoupí na Next Levelu vám představíme DJku NIKU ze seskupení Sound Of Šternberk (www.s-o-s.cz).

NICE JE POUHÝCH 17 LET, ALE GRAMOFONOVÉ DESKY UMÍ ROZTÁČET OPRAVDU SKVĚLE !!!

NIKA:

Video: NIKA@VIAGRA 013 - [22.06.2012 Vyškov, Absolut Music Club]

Nika


 

- www.djnika.cz -

Nika se poprvé za gramofony postavila v létě roku 2009. Jejím prvním stylem je drum and bass, avšak postupem času směřuje k rovným beatům tech house a techno stylů, pro které má skutečně neobyčejný cit a talent. Díky tomu se ještě v roce 2009 stává plnohodnotným členem Sound of Šternberk Crew, pod kterým má také zajištěný booking.

Již v pouhých 15 letech se představila brněnskému publiku v klubu Perpetuum. Hrála po boku takových hvězd, jako jsou Lucca, Michael Burian, Paolo Mojo (UK), Orbith, Jerry, Martin Gredner, Javas, Michal Breeth, Danny Bright, Toky, Kaisersoze a mnoha dalších DJ's ...

Nika byla rovněž hostem několika internetových radií (např. rádio Helax, Trancefan radio, Trancevibrations radio nebo Freshwebradio).

Od roku 2010 se stává členkou realizačního týmu akce s názvem S-o-S Free Fest, která se v r. 2011 stala největší free akcí elektronické hudby na území ČR a na které se úspěšně představila několika tisícovému publiku svými "živými" tanečně laděnými tech-house sety.

V letech 2011 a 2012, jakožto rezidentní DJane svátečních akcí FUN HOUSE a EASTER HOUSE, jejichž jednotlivé díly jsou realizovány 4x do roka ve šternberském CLUBu 77, si na tyto party zve své vlastní hosty z řad známých DJ's.

I přesto, že patří k mladé generaci party DJ's, nepoužívá Nika při hraní žádné automatické synchronizace rychlosti.
 
---

 

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.