Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/449668878385070/

Kanadští elektro a dubstep umělci, DJs a producenti. ZEDS DEAD přijedou do Prahy úplně poprvé 4. října a vystoupí v Yes Clubu!

Konečně – kanadští elektroničtí ďáblové ZEDS DEAD se přijedou úplně poprvé v historii představit do Prahy, kde vystoupí 4. října v Yes Clubu!

Tato kanadská formace vznikla v roce 2009 a stala se takřka přes noc známá všem elektro- a dubstep příznivcům, hned po vydání singlu „Rudeboy“ feat. Omar LinX. Všechny projekty a mixy kapely neustále získávají nové a nové fanoušky, miliony shlédnutí na kanálu YouTube, vévodí všemožným hitparádám. Kapela ZEDS DEAD je známá také tím, že své singly a mixy vydává často na vlastní pěst a poskytuje je fanouškům zcela zdarma. „ZD“ také spolupracují s polobohem elektronické hudby, Stevem Aokim, v jehož vydavatelství DIM MAK občas vydají nějakou desku (např. Ruckus the Jam). Jméno kapely samozřejmě také naráží na oblíbenou hlášku z kultovního filmu Pulp Fiction, „Zed’s dead, baby, Zed’s dead,” kterou pronáší Bruce Willis.

Kapela je v podstatě od svého vzniku neustále na turné: zastávka v Praze je součástí tzv. „The Living Dead Tour,“ (turné žijících mrtvol) což by mohl být odkaz na jejich neustálé cestování a hraní bez odpočinku. Toto turné má přes 70 koncertů během 84 dní, na nějž pravděpodobně velmi brzy naváže další deska a hned turné.
„Jsme nadšení, že do Prahy přivezeme Zeds Dead! Ve světě dubstepu a elektronické hudby jsou opravdu velkým jménem, a jsme si jistí, že Praze předvedou unikátní show!“ řekl jeden z promotérů akce.

Zeds Dead vystoupí úplně poprvé v pražském Yes Clubu ve čtvrtek, 4. října!

Vstupenky jsou dostupné na portálech Ticketpro.cz a v místě konání, Yes Clubu (Palác Demínka, Škrétova 1, Praha 2).

FOURCE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NICK_SLAUGHTER --- 0:46:11 2.10.2012
Kolik vstup?
NICK_SLAUGHTER --- 0:16:26 28.9.2012
Yeesss :D !