Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Tribecore, hardfloor, pumpcore tekno liveset party!

Tribecore, hardfloor, pumpcore a další novodobé tekno šlapačky v podání livesetu českých umělců.
The Punisher 047 / Arkanoid rec. ; Flyp Fermentor ; Happy ; DoDo Livetekktor ; Romer ; DJ podpora jako DJ Tudor ; Dubstep / electro host DJ Dipe.
Zvuková podpora od MLK sound system (asi 10 kW v klubu!!) ; Vstup : 60,- Kč
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Tribecore, hardfloor, pumpcore and other new tekno genres liveset performance by Czech artists.
The Punisher 047 / Arkanoid rec. ; Flyp Fermentor ; Happy ; DoDo Livetekktor ; Romer ; DJ support by DJ Tudor ; Dubstep / electro guest DJ Dipe.
Power sound support by MLK sound system (cca 10 kW in club!!) ; Entry : 60,- Czk

Liveset pumping v klubu Hoodoo je párty organizovaná Vault 23 live crew a podpořená zvukovou hradbou od MLK sound systému. Jestli máte rádi rychlé pumpující dupačky tekno žánrů jako je tribecore, pumpcore, hardfloor a jiné, nebo podporujete nápaditý český styl této přehnané muziky, je toto párty pro Vás. Na začátku uslyšíte našeho dubstep a electro hosta DJ Dipe z Prahy, který začal s vlastní produkcí před nedávnem ale jeho mixy už rozsekávají nějakou tu dobu  (http://soundcloud.com/dipeone). Dále náš hlavní host The Punisher 047 z jižních Čech který chrlí ze svého počítače jeden track za druhým a stává se tak jakousi fabrikou na muziku. Jeho tvorba se stává populární i ve Francii díky jeho spolupráci s labelem Arkanoid records, odnoží slavného francouzského Astrofoniku, kde vydává se skvělými zahraničními producenty jako je třeba Mimaniac či Lezink. (http://www.arkanoid-records.com/) A zde si můžete poslechnout Punisherův libozvučně ambientový a našláplý tribecore (http://soundcloud.com/thepunisher047). Další vystoupení bude v podání pražské Vault 23 live crew, kteří zde jako jedni z prvních  okusili tvorby novodobých francouzských odrůd tekna. Jejich hudba kombinuje snad všechny prvky jiných elektronických žánrů a přebírá i některé z živé hrané hudby. Je pro ně typické používání složitých melodických a harmonických struktur a spousta instrumentální práce se synthy. Jejich jména jsou Flyp Fermentor, DoDo Livetekktor, Romer a můžete si poslechnout jejich práci zde (http://soundcloud.com/flypfermentor ; http://soundcloud.com/mc-romer ; http://soundcloud.com/dodo23tek). Naším posledním hostem je i mělnický Happy z MLK sound systému, kterého upoutaly přehnané riffy této hudby také. V jeho livesetu je slyšet nádherný analog / digitální zvuk ze slavných Korgů EMX, ESX a Kaosscilatoru. Podpořte ho zde (http://soundcloud.com/pavelhappy-astn). V raních hodinách bude neocenitelná pomoc od DJs jako například DJ Tudor také z MLK sound system a jeho selekce nejlepších a nejnovějších šlapaček z celé Evropy. Takže když počítáte s malým počtem příznivců bezduchého bušení prokládaného nejrůznějšími zvukovýmu a hudebními variacemi, mocných 10 kW od MLK sound systému a vstup za 60,- do pěkného a prostorného klubu s příjemnou obsluhou a velkým výběrem různých gurmánských piv, tak se dopočítáte zajímavé párty a podívané, která zde v Čechách nemá žádnou obdobu.

SELF_IDENTITY