Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://www.fireshow.cz/workshop-zaklady-poi-stromovka-16-8-2012

workshop základů točení s poi16.8.2012 jsme pro Vás připravili workshop Základy poi. V tomto workshopu Vám ukážeme základní principy točení s poi - roviny, směry točení, ovládání poi, základní triky a otočky. Podobný, ale daleko rozsáhlejší a ucelenější workshop budete moci vidět na festivalu Flaming nights v Třebíči.

Tento workshop by měl být první ze serie workshopů, které pro Vás připravujeme. Workshopy by jsme pro Vás rádi dělali i zaměřené na konkretní triky. Stačí když se nám ozvete na mail tulen@fireshow.cz nebo nás kontaktujete přes socialní sítě a my pro Vás připravíme workshop na míru.

Čtvrteční workshop pro Vás povede Tuleň. Workshop je připravený pro úplné začátečníky, ale zúčastnit se ho mohou i pokročilejší. Na místě bude možnost si poi bezplatně půjčit, ale doporočujeme si přinést vlastní poi, na které jste zvyklí. Celý workshop bude zdarma, respektive chceme vyzkoušt metodu takzvaného výstupného. Celý workshop můžete shlédnout zadarmo a pokud se Vám líbil a byl pro Vás přínosný tak na konci workshopu můžete přispět do klobouku. Vybrané peníze půjdou částečně lektorovy a částečně na chod webu fireshow.cz

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULEN --- 13:02:13 16.8.2012
workshop probehne i za neprizne pocasi. kdyby bylo jo zle tak se presuneme k nedalekemu planetariu kde workshop dokoncime.
TULEN --- 10:39:02 16.8.2012
tunak je odkaz na mapu - http://www.mapy.cz/s/4N15

pro zbloudile duse - 774 90 50 77