Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

53 uživatelů půjde

hledání


http://www.forwardmarchposse.biz

MILLION VIBES (SWE) VS PEENI WALLI (CZE)

23. SRPNA 2012 se v pražském Crossu odehraje velká událost. Nejenže se královská disciplína reggae soundsystémů - soundclash; vrací po více jak dvou letech, ale historicky poprvé i s mezinárodní účastí. Toho večera se proti sobě postaví pražští PEENI WALLI a MILLION VIBES ze švédského Malmö.
WORRIES IN THE DANCE!

INFO
---------------------------------------------------------------

WARM UP:

FORWARD MARCH POSSE si berou na svá bedra zodpovědnost za nastavení vibes. Můžete být připraveni na selekci plnou war chunes, velkých hymen a dubplates z řádu převelicespeciální. Večer a warm up začnou ve 21:00.

www.forwardmarchposse.biz

MR. COCOMAN přislíbil účast na warm upu. Je nám obrovskou ctí, že právě tento umělec bude součástí celého večera. Kontrolujte jeho poslední EP, které vydal společně s conscious singjayem Messenjah.

MP3 http://www.mediafire.com/?xup6dmkf7wuqwwe
WAV http://www.mediafire.com/?f8b66prrbslcr5a

AFTERPARTY:

Jak dobré mravy kážou, část afterparty připadne vítězovi clashe. Pak se ovšem za ovladače vrátí FMP a společně s nimi i speciální host RIDDIMTUFFA sound. Edinburgští reprezentanti, jejichž selekce má základního jmenovatele: tu nejtěžší basu; do toho prošpikovanou vlastní produkcí!

riddimtuffa.co.uk

SOUPEŘI:
MILLION VIBES Malmö, Švédsko. Sound, který má za více jak 10 let existence nespočet zkušeností z bashmentů po celém Švédsku a Západní Evropě, a do toho i spoustu zkušeností z různých clashů (velmi často odcházeli právě oni s trofejí v rukou). Jejich dubplate box je narvaný opravdovými skvosty a ostrými náboji, že soupeři občas netuší odkud přišla rána, která jim zlomila vaz.

www.millionvibes.com

PEENI WALLI Praha, Česko. Můžou vypadat jako malý sound ze Střední Evropy, ale nezapomeňte, že i pasáček David dokázal porazit obra Goliáše. Tento sound je ještě pořád držitelem titulu z neoficiálního středoevropského clashe Monarchy Cup clash 2010 a můžete si být jisti, že svou kůži nedá zadarmo!

www.peeni-walli.org

PRAVIDLA*:

Clash bude rozdělen na 3 kola + dub fi dub. Čili nebude uplatněno tzv. "lock off" pravidlo, kdy je clash ukončen v prospěch soundu, který má naprostou převahu. Chceme, aby si české publikum po tak dlouhé době clash užilo ve všech jeho aspektech!

1. kolo - 15 minut úvodní kolo. V tomto kole budou povoleny jen vinylové singly. Žádné dubplaty, žádné hraní z kompilací. Toto kolo bude sloužit především k tomu, aby soundy ukázali jak vytříbenými selektory jsou. BODY ZA TOTO KOLO: 0

2. kolo - 15 minut. Zde už je povolen jakýkoliv formát. Teď soundy mohou začít lovit ve svých dubplate boxech a začít ostřelovat soupeřovi pozice. BODY ZA TOTO KOLO: 1

3. kolo - 15 minut. Opět všechny formáty povoleny a již půjde do tuhého. Soundy po sobě budou pálit nukleární silou, můžete očekávat ty největší hymny. BODY ZA TOTO KOLO: 1

DUB FI DUB: Každý sound zahraje po jednom 5 songů a v každém dub kole bude na vás vybrat, kdo zahrál lépe. Body se pak sečtou a podle výsledku bude vyhlášen vítěz dub fi dub. BODY ZA TOTO KOLO: 2

Pokud dojde u obou soundů na shodu bodů, dojde na zostřel, kde každý sound bude hrát 3 dubplaty podle stejných pravidel jako v dub fi dub. Vítěz rozstřelu se pak samozřejmě stává vítězem celého clashe.

V CLASHI DÁLE NEBUDE DOVOLENO:
- použití češtiny nebo švédštiny na mikrofonu. Jazykem pro tento clash bude angličtina.
- není dovoleno zahrát tzv. "custom dubs" (dubplaty nahrané jen pro tuto příležitost)
- ještě jednou opakujeme, že nebude uplatněno lock off pravidlo
- v dub fi dub je zákaz DJ songů. Jen a pouze zpěváci a zpěvačky
- WITD clash nebude uplaťnovat "no play back" pravidlo (tedy, že soundy nesmí zahrát jednu věc vícekrát v průběhu clashe - ať už to prve zahrál sound sám nebo jeho soupeř). Děláme to pro to, že takovýto přístup si mohou soundy vyřídit sami na podiu pomocí argumentů.

*rozhodčí večera si osobují právo vyložit pravidla podle svého úsudku, pokud to bude situace vyžadovat

DALŠÍ INFORMACE:
Celý večer budou uvádět a rozhodcovat moderátoři reggae & dancehall radio pořadu Bruk Out! (Radio 1, 91.9 FM) IRIE MEMBA a FUBATAN

www.radio1.cz/brukout

Celý clash zároveň bude posledním warm upem na UPRISING FESTIVAL, který proběhne 24. - 25.8.2012 a uvidíte na něm umělce jako Max Romeo, Lee "Scratch" Perry, Tarrus Riley, Etana, Cali P a mnoho dalších.

http://www.uprising.sk

WORRIES IN THE DANCE PŘICHÁZÍ UŽ VELICE VELICE BRZY DO PRAHY! BUĎTE PŘIPRAVENI!

PAPA_REJNOK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PAPA_REJNOK --- 14:28:32 24.8.2012
Gratuluju Peeni Walli!
Diky vsem, kdo prisli a uzivali si celej vecer!
PAPA_REJNOK --- 14:26:18 20.8.2012
mozny line up a time schedule:

21:00 - 23:00 FMP warm up
23:00 - 23:30 Cocoman warm up
23:30 - ??:?? clash
??:?? - 05:00 Riddimtuffa afterparty

bude to tak jedine ze Inshallah