Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/512075155473594/

free open air live d'n'b and electronic event

Tento čtvrtek nás čeká pokračování překvapivě svěží a úspěšné hudební události pod širým nebem, která se nesla ve znamení živého d’n‘b a elektroniky.

K dispozici bude opět místní bar, který poskytne zázemí venku i uvnitř, sezení, občerstvení a vodu zdarma po celý den. Od nás se můžete těšit na výborné domácí ice tea, které vás zaručeně nabije energií..., palačinky by Mad.Mazel Karol a speciality z grillu by le Chef Mathieu!

Na scéně se v repríze objeví vynikající londýnský baskytarista Dave Mendez, který – okouzlen Prahou a některými jejími obyvateli,) – prodloužil svůj zdejší pobyt a znovu tak doplní sestavu umělců z projektu Developing Artists. Zpěvačka Gabriela, známá jako mother@work, se jako obvykle postará o perfektní živý doprovod svého kolegy z projektu Developing Artists DJ Tchunhase, který je opět zárukou toho nejlepšího zvuku.

Pozvání přijal Jock the Lock – producent a DJ věnující se vlastní tvorbě a remixům především na poli dubstepu, elektroniky, breakbeatu a dalších hudebních stylů tíhnoucích k progressive a autonomic. Znát byste mohli tohoto nadaného muzikanta z projektů Atomise, ve kterém působí Gary Rostock a z jedinečného projektu Real Transported Man, za kterým stojí Richard Tauchmann. Můžeme se těšit na osvěžující, citlivou hudební kompozici, kterou exkluzivně doplní Gabriela jako mother@work svým vokálem plným žhavé životní energie.

Na závěr večera nás roztančené roztančí ještě trochu více DJ Raidem z techhouse.cz. Ten je zpravidla tvůrcem bezchybných, energií pulzujících setů v duchu tech housu, minimalu, housu a techna – mezi kterými se Raidem pohybuje s jedinečnou jistotou a precizností. Jeho návykové sety jistě znají příznivci housu i techna navštěvující klubovou noc techhouse.cz nite pořádanou na Bukanýru.

ANICKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANICKA --- 19:05:50 27.8.2012
Plaso, jsi nas nejlepsi fanousek a bereme te jako partyboye do party jo?)
_PLASA_ --- 10:59:26 24.8.2012
Paráda, moc pěkný to bylo!