Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

21 uživatelů půjde

hledání


Project Pitchfork (DE) + special guest: The Breath

www.sanctuary.cz

Po dlouhých třech letech se tvrdě elektronická legenda Project Pitchfork vrátí opět do Prahy, aby nám ukázala, co se za tu dobu změnilo. A nebylo toho málo – kapela vydala dvě dlouhohrající alba, přičemž druhé z nich „Quantum Mechanics“, je považováno za jeden z vrcholů jejich novodobé diskografie. Předák kapely Peter Spilles vedle toho úspěšně vede i boční, tanečnější projekt Santa Hates You, který připravil k vydání dokonce tři desky. Poslední s názvem „It’s Alive“ vyjde již brzy koncem září.

Jako speciální host se v pražském Rock Café představí belgická dark wave legenda The Breath Of Life, jejíž vztah k České republice je více než vřelý. Kvintet připravil po sedmi letech k vydání novou řadovou desku „Whispering Fields“, kterou v Praze nejen představí, ale i pokřtí. Po dvou letech tak znovu potěší své tuzemské věrné fanoušky.

Celou tuhle šarádu i s českým předskokem můžete vidět 4. listopadu v příjemném a dobře nazvučitelném prostředí klubu Rock Café. Vstupenky můžete sehnat (zhruba od 1.8.) v síti Ticketstream až do konce srpna jen za 450 Kč, na místě pak lístek pořídíte za 590 Kč.

NEPHILIM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.