Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.kosumberkfest.cz

Šestý ročník festivalu, který se koná v malebném prostředí zříceniny hradu Košumberk. FLOEX, MIDI LIDI, THE RITCHIE SUCCESS, VLOŽTE KOČKU, LAJKY.

Novinkou 6.ročníku je páteční "klubový" večer 20.7.2012, kdy v nádherném prostoru před zvonovkou vystoupí FLOEX. Atmosféra prostředí ve spojení s elektronicko-akustickou hudbou a s multimediální projekcí slibuje vrcholný zážitek festivalu hned na úvod.

Hlavní sobotní program spustí po 18 hodině. Hradní bránu otevřeme však již v 16h, abyste si mohli třeba otestovat a koupit (s festivalovou slevou 25%) kola od DAWEsport nebo jen tak posedět a zjistit co je nového v hudbě s časopisem Full Moon.

Po 18h se postupně představí kapely MIDI LIDI, THE RITCHIE SUCCESS, VLOŽTE KOČKU, LAJKY.

Sledujte web a facebook, abyste byli v obraze co je nového. Zajistěte si ubytování s předstihem. Pomůžeme odvozem těm, co cestují vlakem.

Prostředí festivalu je přívětivé a krásné. Dobře se v něm budou cítit i děti. Drinky budou vychlazené a hlad zaženete také snadno. Připravíme pro Vás maličkosti, které si kromě zážitků můžete odvézt i domů. CD, trika, hand-made šperky aj.

JULCAUSS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.