Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


www.facebook.com/events/388647827849874/

Festiválek v Pečkách ...

Pátek 17. srpna 2012 od 18 hodin na parketu pečeckého hřiště.Kluci v Pečkách mají malou kuchyňku. Proto jsou tak "pěkní". Mají malou kuchyňku, ale dokáží v ní sestavit menu, ze kterého mají strávníci ještě několik týdnů po konzumaci pocit sytosti a euforie z gastronomického zážitku. Nepotřebují samolepky, hvězdy a zásadně nepoužívají kečup. Stejně jako minulý a předminulý rok, se i letos budou podávat pokrmy z těch nejlepších surovin. Jestli máš chuť, vezmi si talíř a pojď si nandat s námi. My jdeme už po třetí.

Jojo. Třetí pokračování festivalu PEČKYFEST se nám blíží. Jsme o rok dál a přitom se může zdát, že to nestálo ani mrknutí oka. Promo video poutač zde !!!Hlavním chodem letošního menu, se zcela jistě stanou dlouho utajovaní FROM DAWN TO FALL. Vídeňská punkrocková parta, která hraje už od roku 2006. Letos mimo jiné vystupují v Japonsku a možná je někteří z vás zachytili na největší tuzemské drakiádě tohoto roku (ROCK FOR PEOPLE). Za sebou mají EP Acoustic Chapter a desku s názvem Rising. Na té se podílel i Brian Gardner, známý díky své práci na deskách FOO FIGHTERS či 30 SECONDS TO MARS. Velké žrádýlko. Mlaskání povoleno.
From Dawn to Fall - Rising (videoklip)

Když někomu něco opravdu chutná, jde si přidat. Letošní přídavek jistě nikoho nepřekvapí. Bratislavští FROM OUR HANDS jednoduše našli v Pečkách zalíbení a i po roce se vrátí, aby si zopakovali loňský večírek. Letos vystoupili například na slovenském WLESEFESTu, MIGHTY SOUNDS a předskakovali britským THE PRODIGY. Bez prdele.
From Our Hands - On the Ground (videoklip)

Na našem menu je můžeme považovat za dezert. Představte si lehký nepečený dort, který vás v horkém srpnovém dnu osvěží, dodá energii díky vysokému obsahu cukru, probere veškeré smysly a hodí vás do té nejlepší nálady. Podávají se FANFAN z Prahy. Kluci svým energickým pop-rockem zcela jistě navodí příjemnou atmosféru a rozsvítí nejedno dámské očko. Letos se podívali snad do každého kouta naší vlasti, vydali své první EP a natočili klip ke skladbě ROMEO. Šikovní.

"Christian – post hardcore". Tak se na svých stránkách charakterizují RUNAWAY MY SON v čele se sympatickou zpěvačkou. Dle této reference se tedy můžeme těšit na nějakou chřestovou pochoutku. Milovičtí se letos ukázali například na ŽIŽKOVSKÉ NOCi, chystají se na festival UNITED a německý FREAKSTOCK festival. Zanedlouho by mělo být venku také jejich očekávané EP, které nahrávají společně s Alexem z APOSTATE.

Pečecký domorodec jistě začíná při čtení tohoto článku lehce panikařit. V článku se stále neobjevilo jméno domácích hrdinů. Že by letos nevystoupili? Že by se pro ně v letošním menu nenašlo místo? Šéfkuchař PEČKYFESTU se napije lahvového, přijde lehká flatulence, podrbe se na zátylku a na grill přihodí pořádně mastný kus masa (lilku chcete-li). CITYLIGHTS se i letos objeví! Tento rok byli k vidění například na SAD-SKA festu, chystají se na festival BARVY LÉTA v Poděbradech a mohou se pyšnit ještě teplým EP BATTLES ze známého studia SONO records a promo klipem ke skladbě MY DEAR... Tramtadadá!

Rozhodně se tedy je i letos na co těšit. Stejně jako minulý ročník, se bude dát pár metrů od stage bezplatně stanovat. Nově se letos k masitému připojí i veganské občerstvení.

Co je stálé, zůstává a bude vždy přítomné, je rodinná atmosféra. PEČKYFEST tvoří parta přátel, kteří se chtějí jednoduše bavit, přijímat nové tváře do svého kruhu a užívat si života. Potkáme se tedy v Pečkách!

Doposud potvrzení účinkující:

19:00 - 19:45 RunAway My Son (christian-post hardcore / Milovice) FB
20:00 - 21:00 FanFan (rock-pop / Praha, Kolín) FB
21:15 - 22:30 From Our Hands (moderní hardcore-punk rock / Bratislava, SK) FB / web / myspace
22:45 - 00:00 From Dawn to Fall (moderní pop-punk rock / Vídeň, AUS) FB / web / twitter / myspace
00:15 - 01:00 CityLights (roll'n'core / Pečky) FB / web

Vstupné: 150,- Kč (na místě) / 100,- Kč (předprodej)

Vstupenky lze zarezervovat v předprodeji na emailové adrese: peckyfest@gmail.com

Do zprávy prosím napište :

• počet kusů,
• své jméno
• místo vašeho bydliště

Uzávěrka 16.8.2012 !!!

Takže se těšíme a doufáme, že se letos se sejdeme ve větší účasti než loni ...

Událost @ FB / Akce @ BZ / Last.fm / RockWeb.cz / Festivaly.net / Mapa / Pečky Fest @ FB (web) / Plakát

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.