Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

19 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/riversideprague

Riverside - největší letní open air party v Praze na břehu Vltavy! The Timewriter (DE), Orion (PSH), Mike Trafik (PSH), Schwa, Manio...

Riverside - největší letní open air party v Praze na břehu Vltavy!

Je - libo open air party v Praze přímo v centru na břehu Vltavy? Tu největší vám přinášejí Bigboss.cz, Beef records a Delite agency už v pátek 27.7. od 20.00 hod. v luxusních prostorách areálu Občanská plovárna přímo v historickém jádru města. V lineupu zazáří elita domácí taneční a hiphopové scény, plus jeden exkluzivní zahraniční host:

Na Open - Air Groovy Stage: The Timewriter (Plastic City, De), Schwa, Manio, Alex Neivel, Slater, Pat Heart, Fatty M, Biodan, Max Om a Elio. Jak už samotná jména napovídají, uslyšíte pouze ten nejlepší tech-house, deep house a tribal house, což slibuje ve spojení se stagí, postavenou pod širým nebem v prostorách zahrady areálu OP, nevšední kosmický zážitek.

Druhou, Riverside RnB & Hip Hop terrace stage budou rozjíždět členové nejpopulárnější domácí rapové formace PSH, DJs Orion a Mike Trafik, které doplní ještě další dva šikulové Double J a Doemixxx. Hrát se budou ty nejlepší letní R'n'B a hip hop funky pecky, při jejichž poslechu se budete moct kochat krásným výhledem na Vltavu a historické centrum Prahy.

V případě nepříznivého počasí se Open - Air Groovy stage přesune do prostor luxusního klubu OP, který pojme až 800 návštěvníků, terasa RnB & Hip Hop stage je taktéž zastřešena.

Dále se můžete těšit na skvělou letní atmosféru, kterou vám zpříjemní následující performance a atrakce: - grill bar (ryby, steaky, zeleninka, mňamky za rozumné ceny) - airbrush tetovací stánek by Hell.cz - luxusní posezení před klubem na břehu řeky - možnost pronájmu motorového člunu s kapacitou 12 osob - přístav přímo v klubu a řada dalších překvapení

Start/End: 20.00 - 06.00 Adresa: U Plovárny 8, Praha 1 - Malá Strana (vedle Úřadu Vlády)

Vstupné 100,- Předprodej, na místě: 150,- do půlnoci, 200,- po půlnoci.

Více informací hledejte na Facebooku v události akce:
http://www.facebook.com/events/264847796950579/

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.