Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/449668878385070/

Americký umělec, DJ a producent elektronické hudby a dubstepu, Bassnectar, přijede do Prahy letos na podzim. Vystoupení je součástí nového Vava Voom

Americký umělec, DJ a producent elektronické hudby a dubstepu, Bassnectar, přijede do Prahy letos na podzim. Vystoupení je součástí nového Vava Voom Tour 2012. Bassnectar vystoupí v pražském klubu Roxy 6. září.

Pod uměleckým pseudonymem Bassnectar se ve skutečnosti skrývá kalifornský chlapík Lorin Ashton (34). Pochází se San José a je dobře znám hlavně pro svá živá vystoupení, která skýtají nezvyklé světelné shows dobře ladící s elektronickými souzvuky jeho hudby.

Bassnectar není v hudebním světě žádným nováčkem: během své přes deset let dlouhé kariéry vydal již devět studiových alb (Vava Voom je nejnovějším albem), čtyři EP a spoustu singlů. Často vystupuje se známými kolegy, jako jsou např. Lupe Fiasco, Gogol Bordello, DJ Z-trip, Prefuse 73, Ellie Goulding nebo třeba Nelly Furtado. Všechna jeho vystoupení z předešlého turné v r. 2011 byla beznadějně vyprodaná. Bassnectar je také známý svojí neutuchající snahou vylepšit svět a bojovat proti různým formám cenzury: nadšeně podporuje svobodu slova, svobodný a nekontrolovaný internet, veřejné vzdělávání a často také věnuje určité procento ze zisků svých koncertů charitám.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz. Cena 395.- CZK (ticketingové, bankovní a poštovní poplatky nejsou zahrnuty).

FOURCE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RADU --- 19:23:00 7.9.2012
tyvago to byla jízda!!!...dala bych trojnásobek, tohle česká dubstep scéna ještě nezažila
DRUGSAREBAD --- 18:35:22 6.9.2012
hmmm dat 400 za to abych se celou noc tlacil s buzerantama v prervany roxy... urcite!
MUDFUK --- 20:17:30 5.9.2012
!!!!!