Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/268948319870202/

Kapela, která už léta udává směr v hip hopu, The Roots, se představí poprvé v Praze 7. srpna v Lucerna Music Baru!

Pokud jde o škatulky, spadají The Roots kamsi pod značku „hip hop/neo soul“. Protože jsou jim ale škatulky těsné, často a rádi překračují hranice různých žánrů, včetně jazzu, funku, rocku a mnoha dalších. Kapela původem z Filadelfie se na hudební scéně pohybuje už od roku 1987. Tehdy byli její členové přehlíženi spíše jako outsideři, avšak postupně pečlivě vybudovali pověst The Roots až do dnešních takřka nebeských hiphopových výšin. Jejich zatím poslední album, Undun (2011, Def Jam Records) právě otřásá hitparádami a představuje The Roots společně s dalšími umělci, jako jsou Big K.R.I.T., Dice Raw nebo P.O.R.N. Jejich skladby bývají vždy politicky uvědomělé a rozebírají násilí, zločin, chudobu, zbraně a drogy a snad i optimističtější výhledy na lepší zítřky.

The Roots v minulosti spolupracovali s mnoha oslavovanými jmény hudebního průmyslu, jako jsou například Erykah Badu, Jill Scott, Mos Def, Saigon, John Legend, Al Green, Joshua Redman, Shakira a Jennifer Hudson.

“The Roots jsou známí naprosto dokonalými živými koncerty, které jsou považovány za to nejlepší v tomto žánru, takže Praha se má určitě na co těšit!“ sdělil nám jeden ze zástupců promotérské agentury Fource Entertainment.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz. Cena vstupenek 620.- CZK, ticketingové a bankovní poplatky nejsou v ceně vstupného zahrnuty. Kupujte pouze skrze ověřené prodejce vstupenek, nepodporujte překupnictví!

FOURCE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BODYPARTS --- 14:25:49 7.8.2012
koupim dva listky URGENT NA DNES????? dekuji.....
NEBOZKA --- 23:16:54 6.8.2012
ahoj, uplne stejne jsem to tentokrat nestihla..kdyby nekomu zbyl listek na vic, beru ho ;-)
KYLLMAN --- 12:34:24 4.8.2012
Cau,
nestihnul jsem si koupit listky, tak kdyby mel nekdo jeden nevyuzitej necht me kontaktuje a ja ho s radosti odkoupim...