Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Právě vychází nové číslo Magazínu Legalizace!

http://www.magazin-legalizace.cz/cs/news/detail/25-prave-vychazi-nove-cislo-magazinu-legalizace

Etnolog Mnislav Zelený, profesor Lumír Hanuš, mediální objekt Roman Týc? Tolik a ještě víc se dočtete v novém čísle Legalizace, na pultech od 4.7.

Uvnitř magazínu vás čeká rozhovor s etnologem Mnislavem Zeleným Atapanou, který je přesvědčený o tom, že všechno co děláme je úpadek. Společně si popovídáme o životě na jednom z posledních míst na Zemi, kde neexistují peníze, neshromažďuje se majetek a halucinogeny tvoří od dětství důležitou součást výchovy.

Klony nebo semínka? Ať už vás zajímá pěstování pod umělým osvětlením, nebo klasický outdoor, mohla by vás také zajímat odpověď na tuto zajímavou otázku.

V pravidelném seriálu Tipy a triky pro pěstitele vám poradíme, jak si vyrobit kvalitní výživu i ochranu pro vaše kytičky v domácích podmínkách.

Growreport přináší odpověď na otázku, jak si s českým počasím poradí odrůda Satori, která je předurčená spíše pro pěstování v subtropickém podnebném pásu.

A samozřejmě nebude chybět nahlédnutí do kuchyně další semenné banky. Tentokrát to bude DNA Genetics, kterou nám přestaví jeden z jejích majitelů Don Morris.

V rubrice Konopí léčí najdete 1. díl odborného textu profesora Lumíra Hanuše o rakovině a její léčbě kanabinoidy.

Známá konopná léčitelka Bushka Bryndová vám představí návrh na samopěstování konopí, který by mě doplnit připravovanou a v parlamentu diskutovanou legalizaci léčebného konopí v ČR.

Zajímá vás hašiš? Pak se můžete těšit na přiblížení historie a důvodů používání konopí ve formě tohoto hnědého plastického materiálu.

Článek Příběhy tisíce a jedné intoxikace vám přiblíží roli omamných substancí v devatenáctém století v Paříži a provede vás světem zhulené moderní francouzské kultury.

Nebude chybě ani Kouř v Tunellu, volné pokračování poutavé povídky o huličích a jejich klubu.

Osobností legalizace je v tomto čísle nedávno zesnulá Mária Brodská, velká bojovnice za legalizaci konopí.

Fotoreport z MMM2012 přináší barevné ohlednutí za demonstrací za legalizaci, která se konala letos v květnu v Praze.

Je LSD promarněná šance? Těšte se na článek zabývající se touto milovanou i nenáviděnou drogou, od slibných počátků, po současnou prohibici. Mohlo by LSD změnit lidstvo k lepšímu?

V pravidelné rubrice o slavných lidech, kteří brali drogy, se dočtete o zmařeném talentu jednoho z nejdůležitějších amerických spisovatelů 20. století Trumana Capote, nejchladnokrevnějšího feťáka a spisovatele v dějinách.

S Romanem Týcem jsme si povídali o jeho fetišistické fixaci na abstinenci, touze po zachování dětské spontaneity, umění a Beverly Hills 902 10.

V rauši jsme pařili s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Mimo jiné jsme se ho zeptali, jestli vůbec umí ubalit špeka.

A samozřejmě nebudou chybět ani krátké zprávy ze světa konopí, přehled letních festivalů, na kterých Legalizaci můžete letos potkat, recepty, mapa growshopů a samozřejmě soutěž o skvělé ceny!

Chcete-li si magazín nechat zasílat až do domu, objednávejte jednoduše na našich stránkách. Nyní i ve zvýhodněných balíčcích (semínko Critical+ od 5semen.cz, kniha Jak pěstovat Outdoor nebo archivní čísla).

Do naší nabídky knih z edice Legalizace jsme nově zařadili Marihuana - Zakázaná medicína a Konopí pro zdraví. Všechny knihy jsou teď navíc za speciální prázdninové ceny, tak neváhejte, literatura je potravou duše.

Starší čísla magazínu, informace o předplatném, soutěže, seznam distribučních míst, mapu growshopů a elektronický magazín ve formátech flash a pdf naleznete ke stažení na stránkách http://www.magazin-legalizace.cz.

Děkujeme za zájem i podporu. Svobodu konopí a jeho uživatelům!

FUNLOCO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.