Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/Filmstage

Časopis FILMSTAGE pro Vás připravil koktejl toho nejlepšího pro nezapomenutelný prázdninový mejdan. Hlavní hvězdou večera bude anglická diva Little Bo

FILMSTAGE party přivede Vary do varu

1. července 2012 proběhne v rámci Karlovarského filmového festivalu od 23 hodin v prostorách Pop Art Cafe hotelu Thermal FILMSTAGE party. Časopis FILMSTAGE pro Vás připravil koktejl toho nejlepšího pro nezapomenutelný prázdninový mejdan. Hlavní hvězdou večera bude anglická diva Little Boots v jedinečném DJ setu.

LITTLE BOOTS je jednou nohou popová hvězda, tou druhou autorka tanečních pecek, které rozžhaví parket doběla. Její poznávací značkou je pulzní elektro s nádechem diskotékového retra. Na scéně se objevila na konci nultých let. Hudební vody tehdy rozčeřily tři mladé zpěvačky a skladatelky, které ovládly pódia nakažlivě radostným mixem současného electra a retro nálady osmdesátých let: Ladyhawke, La Roux a právě Little Boots.
Se svou debutovou deskou Hands se Little Boots dostala do Top 10 britského žebříčku, stanice BBC jí poctila titulem Sound of 2009.
Little Boots právě vydala singl Headphones a finalizuje práci na nové desce. S novým materiálem objíždí festivaly a jako DJ také kluby. Její set na párty Filmstage v Karlových Varech bude jejím prvním vystoupením v České republice.

Videoklip HEADPHONES:
http://youtu.be/pJaH2GqT220
Soundcloud:
http://soundcloud.com/littleboots


Kdo další pro Vás bude do tohoto party koktejlu míchat ingredience?

BRUNO FERRARI. Král dekadentního disca, Marquis de Sade české hudební scény. Autor řádek „Mám v srdci blues a žiju disco“ předvede na FILMSTAGE party jedinečnou živou show.
Videoklip LATINO LOVER IN HELL:
http://youtu.be/6JoZscSfogI

TEA JAY IVO. Nejlepší český vintage dj současnosti.
http://www.facebook.com/pages/Tea-Jay-Ivo/128426707202994

THE FAKES. DJs a producentské duo, které pravidelně pořádá electro noc CLASH! s exkluzivními zahraničními hosty, mají na kontě remixy pro české projekty jako Sunshine, The Prostitutes, Tata Bojs nebo Mňága a Žďorp, neštítí se žádného žánru.
Soundcloud:
http://soundcloud.com/the-fakes-1

BOUNCE!BOUNCE! Djský projekt frontmana kapely Sunshine Kaye Buriánka. S parťákem Tuzexem dokáží na parketu rozpoutat hotové taneční peklo.
http://www.facebook.com/kaytuzex


SONNY VARGAS. Panamský rodák a vzdálený příbuzný Manuela Noriegy se vypracoval v respektovaného zpěváka na dálkových lodích. Pak objevil svět alternativních zábav, a tak se vetřel do přízně i nám.
http://www.pragueburlesque.com


PETR K. Legenda mezi českými deephouseovými djs. Rezident pražského klubu Radost FX.

Na FILMSTAGE party vás zchladí Jameson Ginger a 12° Budvar.
Tento zážitek si určitě nenechte ujít a přijďte se pobavit na jedno z nejhezčích míst v Karlových Varech.

Partnery FILMSTAGE party jsou Jameson, Budvar, Red Bull a HDT.

FILMSTAGE je oficiálním partnerem 47. ročníku Karlovarského filmového festivalu.

Místo konání: Pop art Cafe , IP Pavlova 11, vchod z Bezručovy ulice, Karlovy Vary
Vstup s akreditací nebo festival passem MFF KV: zdarma

ROZALIA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.