Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


Slet pouličních hudebníků v Praze ne Kampě - iniciativa Buskerville ve spolupráci s Wolkrovkou (o.s. Kultura W10)

...UŽ TENTO ČTVRTEK (21/6)se uskuteční další pouliční happening ve spolupráci Wolkrovky a iniciativy Buskerville - Svátek hudby 2012. Pojďte s námi hrát a dělat umění na ulice v Praze, a to legálně !!!


Iniciativa BuskerVille ve spolupráci s o.s. Kultura W10 vyhlašuje už třetí ročník NEKOMERČNÍ OSLAVY POULIČNÍHO UMĚNÍ - středopražský happening „Svátek hudby 2012“. Bude se hrát v pražských ulicích a přidat se může úplně každý - ať už jako hudebník, žonglér, nebo divák.


Vemte nástroje a pojďte ve čtvrtek do ulic, kromě zábavy taky můžete něco vydělat do klobouku! Případně něco do klobouku hodit dobrým pouličním umělcům.


Afterparty se potom koná v klubu Vzorkovna v Bartolomějské ulici od 20:00, každý kdo bude hrát na ulici, je vítaný aby vystoupil také na pódiu. Kromě toho se bude promítat dokument o buskingu, který iniciativa BuskerVille točila během 2 let snahy, změnit nepříznivé podmínky pro pouliční umění v Praze. Snaha byla korunována úspěchem, takže letos se smí hrát na ulicích volně. Takže se neobtěžujte s povolením, nebo petičním stánkem, ale prostě přijťe kamkoliv zahrát.

VSTUP ZDARMA! Samozřejmě !


Podmínky jsou stanovené zde: http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/jak_si_zaridit_mhmp/akce_na_verejnych_prostranstvich/jak_si_zaridit_mhmp-akce_na_verejnych_prostranstvich-doporuceni_pro_verejne_produkce_busking.html


Jinak je nutné upozornit, že hlavní místnost ve Vzorkovně bude pro čtvrteční večer vyhlášená jako nekuřácká, aby se muzikanti zbytečně nedusili.video SVÁTKU HUDBY z roku 2010:
http://www.youtube.com/watch?v=TlpldSGOZkQvidea z roku 2011:
http://www.youtube.com/watch?v=nc9da3IQv5chttp://www.youtube.com/watch?v=Pgo5zCgzspkhttp://www.youtube.com/watch?v=RCrJVBrgYa8DALŠÍ INFO O POULIČNÍM HRANÍ A INICIATIVE BUSKERVILLE : www.busking.cz


Takže hraješ, zpíváš, žongluješ, umíš dělat živou sochu, divadlo, nebo jakoukoliv jinou formu umění, které se dá předvést ve veřejném prostoru přímo na pražské ulici ?

Ať jsi začátečník nebo profík - přidej se! Pokud jsi to ještě nikdy nedělal a máš chuť to zkusit, tohle je ten nejlepší čas a příležitost. Nebudeš sám.

Nehraješ ani nic neumíš? Přijď se podívat!

Praha, centrum města ( Doporučujeme Na Příkopě, Celetnou, Náměstí republiky, Karlovu, Kaprovu, Mosteckou, Kampu atd. Nedoporučujeme naopak ulici Na Můstku, kde je dohodnutý zákaz hraní) , after party od cca 21:00 (momentálně domlouváme prostor). Další info doplníme záhy!

Celonoční after s hraním a jammováním:
klub Vzorkovna, Bartolomejska 13, Praha 1
Žhavit vzorky začneme od 20:00 a po 21:00 tu uvítáme všechny, kteří by rádi hráli dál a venku už by rušili noční klid. (Pozor, policie to hlídá a loni měli ti, kteří se na Kampě zdržovali po 22:00 problémy, přijťe radši dřív za náma na vzorek.)
Narozdíl od loňska snad klub najdete snadno ;)
VSTUP ZDARMA

BASK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MILLY --- 18:40:50 21.6.2012
Dík za pozvánku, Basku, vim o tom už dlouho. .-) Neni mi dobře, ale jsem v Ústřední knihovně na Netu. (přece jen jsem na chvíli vyrazila, ale skoro žádný umělce jsem kolem Staromáku v uličkách nepotkala. Nevim, kde se schovávaj.. :-/ :-D

Užijte si to! .-) Já pojedu dom...
BASK --- 18:44:28 19.6.2012
BASK --- 18:43:09 19.6.2012
V kolik hodin to centrálně vypukne ?