Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.facebook.com/events/296762140405523/

PAN:DAN 12ýrs Anivrzaly


Festival pro příznivce repetitivního beatu.
DJs: VITAMIN, NAJSGÁJ, MORF, BODHI a VONI CO NEPŘIJELI VLONI
Letní tábor Ol

Prostě přijeďte na oslavu narozenin zasloužilého s Hedonixem spřáteleného SS PAN:DAN a dále života, hedonismu a repetice. Hlavně se přijeďte bavit.

dále:"
Přátelé, rozmáhá se nám tu takový nešvar. A to je nošení si vlastního chlastu na akci. Míla nám pochystal posledně vyvoněnej bárek, za lidovku dával libový míchačky a pak akorát rozdával kelímky, abyste si mohli popíjet vlastní čůčo na chatkách. Tak takhle teda NE! Když si holt někdo omylem přiveze třeba flašku vína, aby mohl večer zapít léky, tak proti tomu asi nic nenaděláme, ale ať to prosimvás nepřesahuje únosný meze. Akci financujeme z baru, tak tam koukejte utratit pořádnej granát, nebo příště narazíme nechutný vstupný a celej areál obeženeme ostnatým drátem. Díkyčau.

Fskas pro dídžeje: pokud berete desky, nezapomeňte si přibalit i svoje přenosky. Po každým Anivrzaly kupujeme nový hroty, což je vzhledem k podmínkám akce celkem pochopitelný, ale sere nás, že odejdou vždycky uprostřed party a pak nám díky tomu nefungujou kompy, seráta, fajnlkreše a ostatní digitální pochysty, ze kterých hrajeme. Tak letos si poprvé zkurvíme každej svoje, ok? Případně ať jsou na akci nějaký doforoty, kdyby něco. Dík.

A ještě fskas pro psi-trancový dídžeje: nemáme cd playery a ani neznáme nikoho, kdo by měl playery anebo znal někoho, kdo zná někoho... tak je prosím přivezte sebou z Práglu.


YESHEYDO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.