Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://www.last.fm/event/3169744+HAMMERS+-+D%C4%9ATI+DE%C5%A0T%C4%9A+-+OR

hardcorepunkova jizda v klubovně

HAMMERS (UK hc/punk jizda) + DĚTI DEŠTĚ (praha destrukce hluk) + OR (emoheavy hluch crew)

Některý vlaštovky se vracej s železnou pravidelností, ani je nemusíš vyhlížet. A na jiný čekáš rok, dva a myslíš, že je všem dnům konec, protože jim v cestě stojej takový překážky jako absence bubeníka nebo jeho odchody z kapely v momentě, když už maj sbaleno na dlouhou cestu. Stejně tak to bylo s Hammers. Proto nic nepředčilo naše nadšení, jako možnost po dvou letech se s nima zase shledat.

První setkání s nima bylo krásný a intenzivní: bezstarostný pomaturitní léto, poslední koncerty v Jelení. A do toho právě Hammers, pojmenovaný podle jedný skladby od Holy Mountain (svatá hora? cože? na to přece slyší každej poctivej blasfemik) a těžký jak kladiva. Nomen omen? Říkám jo. Dokud nezjistíš, že ten kdo mlátí tvojí hlavou o zeď, jsi ty sama. Jako když čtyřrukej Ganéša, v každý dlani kudlu, v neskutečný rychlosti a údernosti tančí mezi vejcema. Na pažbě maj pár zářezů v podobě nejen velkejch desek, ale i splitu s Dolcim. Hammers jsou ideální volba pro všechny, kterejm se začnou potit dlaně, když se místnost rozechvěje hlasitou, rychlou a nekompromisní palbou; jsou pro všechny, který slyšej na jména jako Ressurectionists, Planks nebo Battle of Wolf 359. Navíc, tyhle kluci dělaj věci přesně tak, jak to máme rádi. Obaly svejch desek si sítotisknou v koupelně a nějaký diy povědomí jim není cizí. Těsíme se na ně jak malí a máme fakt radost, že je můžem přijmout pod svý perutě v oblíbený Klubovně.

Před nima pak propotěj trika hluchařský OR a vedle nich – to hlavně - jedni z praotců neandrtálskýho noiserocku v Praze – DĚTI DEŠTĚ. Naše cesty se protínaj jako polňačky v japonský zahradě. Žádný jednou a dost, ale nekonečný opakující se střetnutí. Tohle je logický vyústění. Porazit strom – bolí. Satan blonďák? Hell jes !

Na předletní rouhačku s Hammers, Dětma Deště a Or se dostavte 17.6. 2012 do Dejvický Klubovny.

Za hluch Džu

Hammers:
http://www.youtube.com/watch?v=Z7eNi-IhnmA&feature=relmfu
http://hammers.bandcamp.com/

Děti deště:
http://www.youtube.com/watch?v=7w4JVmRIVpE&feature=related

or:
http://ornoise.wordpress.com/

JEHUDITH