Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

Scrambled Meggz (Newfounland) - lo-fi pop MoreEats (Lichtenštejnsko) - freak folk Sitcom (PičaZhoven a MyDeadCat) = ???

Scrambled Meggz z Newfoundlandu + Kanady a MoreEats z Lichtenštejnska jsou oba součástí hudebního kolektivu, do-it-together nezávislého labelu Tri Lingual Records. Trilinguální filozofie: tri lingual umělci sdílejí stejný postoj k hudbě, sdílejí nápady a prostředky všeho druhu, distribuují svou hudbu společně online, a kolektivně vyjíždějí na tour.
Je jejich hudba antifolk? Nebo je to nebeský pop? Rozhodněte se sami. Meghan i Moritz mají na svém kontě několik realizovaných projektů. Scrambled Meggz nahráli v únoru 2012 album s názvem LET´S GO GET LOST. Meghan vyniká decentním a zároveň velmi emocionálním zpěvem. MoreEats, známý jako Moritz Schädler (přátelé mu říkají jednoduše Mo) hrál v kapele Dead Leaves, patřící k předním představitelům lichtenštejnského alternativního rocku a od roku 2008 začal vydávat hudbu sólově. Jeho poslední nahrávka se jmenuje "Köfferli Schädler". Představte si hybrid kudrnatého Serge Gainsbourga, Pavement a Jonathana Richmana (s úžasným přízvukem). Mimochodem, Jeffrey Lewis miluje hudbu MoreEats!

support: Sitcom
jakékoli hudební zařazení kapely je jako snažit se dát si lajnu z kostek z Rubikovy kostky. Její složení (holky Piča z Hoven a frotman My Dead Cat) je zárukou, že tato novinka našich srdcí dokáže svou produkcí zodpovědět podstatné otázky typu: Jak naši zvířecí přátelé vědí, kdy se vrátíme domů?

Občas čteme v promech, že nějáký koncert bude "nejlepší" / "jediný dobrý" atd. Co se týče této akce a NEJ dovolím si je vyjímečně použít takto: Tento koncert bude nej-nezávislejší koncert ABBA, přesto (nebo právě proto), že závislí na hudbě MoreEats jsme se stali již dávno.....v okamžiku, kdy jsme je poprvé spatřili jedno horké léto na střeše Skleněné louky. Lidé jako Meg + Moritz a Pavla+Eva+Igor, mohou svým jedinečným přístupem k hudbě a všemu ostatnímu změnit planetu v lepší místo. Napřiklad v obrovskou neortodoxní palačinku, na které materialistická dogmata zmizí pod vrstvou experimentálního SMOOTHIE.

http://trilingualrecs.tumblr.com/
http://moreeats.bandcamp.com/
http://scrambledmeggz.bandcamp.com/

♥ zve ABBA
http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

plakát zde:
http://i208.photobucket.com/albums/bb183/head_037/01-7.jpg

TOJEJO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.