Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/339906719413199/

Gothic Rock, Post-Punk, EBM, Dark Electro

Končí další temná éra zvaná školní rok a vy opět máte možnost roztáhnout svá křídla a ponořit se do tajů noci. Léto je ještě mladé, ale negothická vedra se již teď opírají do našich těl a duší a proto je potřeba pohroužit se do sklepních prostor klubu Necropolis a zapít tento čas s dalšími spřízněnými bytostmi. Ať už jsou pro vás školní léta ještě stále každodenní rutinou, nebo jen melancholickou vzpomínkou, vaše společnost bude vítána.

Nesvatý sabbath v režii Dark Metropolis započne v šestou hodinu večerní třicáteho dne měsíce června léta páně dvoutisícéhodvanáctého v klubu Necropolis, Vinohradská 63, Praha 2.

Po důkladném vychlazení na dobře vybaveném baru se můžete rozžhavit na parketu, kde k vašemu potěšení vystoupí DJs s hudbou, jež dobře znáte a která vám dozajista pomůže zapomenout na každodenní problémy všedních milénií.

Od šesté hodiny večerní až do času půlnočního bude k vašim uším doléhat to nejlepší z kytarových žánrů scény:

06PM-08PM DJ [R.A.D.]  Alternative/Post-Punk/Ambient
08PM-10PM DJ Abbé  Post-Punk/Goth Rock/Dark Wave
10PM-12AM DJane Lyrel  Gothic Rock/Death Rock/Steampunk

Jakmile kostelní hodiny dvanáctkráte odbijí a ohlásí nový den, naši DJs opět povstanou ze svých hrobů a vymění kytary časů minulých za elektronické tóny budoucnosti, dokud opět neudeří hodina šestá:

12AM-02AM DJ [R.A.D.]  EBM/Electro-Industrial/Dark Electro
02AM-04AM DJ Abbé  Harsh EBM/Synthpop/EBM
04AM-06AM DJane Al_Alena  Aggrotech/Noise/Electro

Vpuštěni do společnosti budete za padesát krvavých tolarů.

(30.06.2012 18:00-06:00 Necropolis, Vinohradská 63, Praha 2, 50 Kč)

Za podporu děkujeme těmto pekelníkům a zatracencům: Gothic & Metal Shopu RED RAVEN <http://redraven.cz/>, Sanctuary.cz <http://sanctuary.cz/> a serveru Eskanoizze <http://eskanoizze.com/>.
Režie Dark Metropolis <https://www.facebook.com/darkmetropolisorg> <http://darkmetropolis.cz/>. Club Necropolis <http://www.necropolisprague.com/>.

RRADEK10
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.