Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/280327885399907/

STANDA ZIMA
Vystudoval Katedru terciární sféry na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Pracuje v Radiu 1 od jeho založení v roce 1990 jako moderátor. Podílel se na přípravě televizních magazínů Point Paskvil. Je spoluvlastníkem nezávislého vydavatelství Quazi Delict Records a věnuje se klubovému djingu. Patři do seskupení dju, kteří vystupujou na večerech pod názvem "VOLNEJ PRŮBĚH" (STANZIM, TOUCHWOOD, AHZ, NITROUS, RADE) https://www.facebook.com/volnej.prubeh


DJ NIKA 77
http://www.nika77.com/
Nika 77 je z Prahy. Djingu se věnuje od roku 1997 a patří mezi přední české djs. Představila se už ve většině nejznámějších klubů v Čechách i na Slovensku, vystupovala v Anglii, Maďarsku, Německu, Švédsku, Rusku, Polsku, Belgii, Chorvatsku, Srbsku, Bosně. Její sety jste mohli slyšet v různých rádiových a televizních programech o taneční hudbě.

V Praze je residentkou akce Connect Yourself (Radost FX, Roxy) pořádanou největším českým serverem o taneční hudbě v České republice, www.techno.cz, pod jehož hlavičkou vystupuje a kde též působí jako součást redakce.

Slyšet od ní můžete převážně techno, ale příležitostně hrává minimal/deep house a experimentální až ambientní elektroniku. V současné době se věnuje studiové práci. Doposud vydala vlastní tvorbu na českém labelu TechEx (002 a 003), Fylo, Blue Lizard, svojí skladbou přispěla na slovenskou kompilaci Ambsine Vol.1 či na německou značku Tekknik Experimental Rec. 02. V současné době působí též jako jeden ze tří členů audiovizuálního uskupení Cyberia Divinorum, se kterým na konci roku 2007 začala živě vystupovat.

Založila hudební značku GardenCity (www.garden-city.net), na které by se v budoucnu měly objevit experimenty nejen z její vlastní produkce.

Současně s hudbou se věnuje také hudebně publicistické činnosti. Pracuje pro již zmíněný server www.techno.cz a je externí redaktor tištěného časopisu Xmag. Specializuje se převážně na hudební recenze a psané reportáže z parties a koncertů.

Ve volných chvílích se Nika77 věnuje módě, konkrétně navrhování kabelek z recyklovaných materiálů. Více na www.nika77.cz.

JANE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.