Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


Hay Fever - představení v anglickém jazyce

www.dramaqueens.cz

Noël Coward - Hay Fever: dobová komedie, Velká Británie, 30.léta.

Tentokrát jsou termíny. 10.6., 17.6., a 24.6. Událost je vytvořena na 10.6., ale pokud chcete jiný termín, není problém. Napište do zprávy..
S Víťou Krištofem (loňským hlavním představitel ve Sluhovi dvou pánů) hrajeme společně pouze 24.6. Pro Žďár-people a kdo ví..:)  
Nebudete se nudit a anglicky umíme:)

Termíny a místa:

10. 6. Divadlo Rokoko
17.6. Divadlo Na Zábradlí
24.6. Žižkovské Divadlo Járy Cimrmana.

Hay Fever (Noël Coward)


Hay Fever je anglická hra od známého a respektovaného dramatika Noela Cowarda. Děj se odehrává ve staré Anglii a v jeho centru stojí okázalá a velmi cynická rodina Blissů, sestávající z Judith, bývalé herečky, Davida, nepříjemného spisovatele, Sorel, rozmazlené (a oblíbené) dcery a Simona, zvrhlého umělce. Každý z rodiny si pozve na víkend jednoho hosta. A hra může začít!

Zatím žádný český amatérský divadelní spolek nenastudoval Hay Fever od Cowarda, zde máte šanci být u premiéry. Další premiérou bude nový režisér, Martin Murin, bývalý herec a pomocný režisér. Martin poctivě a svědomitě vybíral herce, aby dokonale odpovídali jednotlivým Cowardovým postavám. Bylo nezbytné před soubor postavit výzvu a donutit herce překonat sebe sama. Manipulativní a excentrická rodina Blissů byla pro DQ přesně takovou výzvou. Po 8 měsících tvrdých zkoušek a podrobného rozebírání a analýzy postav je nám ctí Vám představit naší vlastní verzi této hry. Představení se budou konat v mnoha divadlech v centru Prahy.

THERESYS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
THERESYS --- 17:10:11 13.6.2012