Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/365041616887877/?ref=ts

Temně atmosferickou kytarovku z bulharské metropole Sofie přiveze 2.června další ze série koncertů Sanctuary.cz presents.

Temně atmosferickou kytarovku z bulharské metropole Sofie přiveze 2.června další ze série koncertů Sanctuary.cz presents.

Od Karpat k Černému moři se táhne vliv žánru, který sama kapela nazývá "Balkan Post Wave" a v jejich případě se vyznačuje vyjímečně melancholickou verzí raného britského postpunku za časů Joy Division. Drnčící, syrovou basu jako vystřiženou z "Unknown Pleasures" doplňují místy průmyslově chladné samply a táhlé syntezéry upomínající na atmosféru filmů Davida Lynche. Do toho připočítejte frustrované texty s politickým podtextem, řízné punkové bicí stavěné do stylu prvních desek deathrockerů Cinema Strange a dvojici vokálů - mužský vycházející ze zpěvu gothrockových klasik a ženský, který svou odměřenou recitací posouvá skladby daleko za hranici žánru.

Do České republiky přijíždí představit svou čerstvou, letošní desku "Iztok", která vyšla v únoru na německém darkwave labelu Afmusic.

V sobotním programu je doplní také DJs Whydie? a Vlad z klubové, tématické (RARE) party.

SAMGARR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.