Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


Zveme Vás na cestovatelský festival v režii Trabantů.


Cokoli, co má motor, kamkoli, kam nevedou cesty
...letní festival cestování s vůní benzínu v silné sestavě:
- VSTUP ZDARMA -

Od pěti hodin nahoře v kavárně (hned vedle baru:) poběží série přednášek s promítáním filmů a fotek a venku se můžeme těšit na výstavu expedičních auta a motocyklů spolu.


17:00 – 18:30 - Dan Přibáň – přednáška Tatrou mezi Kajmany

Dan Přibáň, který projel Afriku trabantem, vypráví o cestě, jež posunula hranice dobrodružství zase o kus dál. Bez plánu, bez zajištění, bez přípravy. Když pořádáte expedici, chystáte se na ní měsíce, někdy i roky. Jak dopadne cesta, kterou nemůžete připravit, protože nemáte na výběr?
(www.transtrabant.cz)

19:00 – 20:00 – projekce Trabantem Hedvábnou stezkou

V červenci 2007 se vydala tříčlenná expedice trabantem Hedvábnou stezkou do pouští střední Asie. Na tachometru malého žlutého trabanta se otáčí 15ti tisící kilometr. Pod jeho koly zmizela polovina Evropy i většina států střední Asie. Po šesti týdnech strávených v jeho nerozměrných útrobách společně projeli Dan Přibáň, Vladislav Růžička a Jan Martin Kozel střední Evropu, Balkán, Turecko, Írán a Turkmenistán, aby se v uzbeckém Samarkandu jejich cesta opět zlomila na západ a přes Kazachstán, Rusko a Ukrajinu je dovedla domů. 15 000 kilometrů je hodně dlouhá cesta, na které se může spousta podrobností vytratit. Proto jsme se rozhodli tyto vzpomínky přenést na DVD, které právě držíte v ruce. Můžeme říct - Mise splněna!

18:30 – 20:00 – Venkovní projížďka v expedičním trabantu EGU - kavárna
Venku se můžete těšit a okusit jízdu v expedičním trabantu Egu.


20:30 – 22:00 – přednáška na přání
Večer Motonomádů zakončí přednáška na přání. O volbě budeme hlasovat na FB stránkách – Trabantem napříč Afrikou - http://www.facebook.com/TransTrabant?ref=ts .


Tento projekt podpořil Magistrát hlavního města Prahy.AMOPRA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DRIXIS --- 11:16:43 4.6.2012
Nenéééé! Já zapomněla :-/