Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

42 uživatelů půjde

hledání


http://strawberryfields.cz

VSTUP ZDARMA

Benefice pro JAHODU.
Koncerty, dj's, mc's, workshopy, vystoupení, dětský den, bar, čajovna, graffiti, street art, fashion show

http://strawberryfields.cz/

DAVID KOLLER, dj SUKI, Posmrtné zkušenosti, Amanitas, Gadjo.cz ( Radio1), Monoskop, Vložte kočku, Freestyle Mondays, graffiti exhibice Absolute friends, Abu Jafar, Robick Live Drums, dětský den, ts Čarodějky, skákací chůdy poweriser, hopsej.cz, čajovna by restaurace Podolka, mc Ready a dj Pret, chůdaři, architektonický cyklovýlet po okolí, THERESA- tribal Belly Dance, sítotisk Kredenc, street art Barcia, dj Back, dj Yofre, Bastard's Clan, BeatSolčy- Beatbox show, Strejda Deron, ts Huchi- Kuchi, perský tanec, přebalovárna miminek, hlídání dětí, klientské kapely Jahody, gymnabally, lekce afrotance Simona prokůpková a bubeníci y Tidi Tade, malování na obličej, soutěže, pohádky, dováděcí koutek, fotbálky, skákací hrad, trampolína, výtvarné dílny, bazar oblečků.........

Je se na co těšít...

Program celodenního festivalu je rozdělen do tří segmentů- rozlišených podle cílových skupin návštěvníků. Tzv. Kinder Garden nabídne od 10:00 nejmenším návštěvníkům festivalu a jejich rodičům celodenní kratochvíle v podobě pohádek,
výtvarných a tanečních dílen,
ukázek a lekcí světových tanců (capoeira, afro, afgánský, tribal, irský, ), malování na obličej, skákací hrad,
trampolínu a klouzačku nebo třeba Jahodový bar a přebalovací koutek, Teens shake situovaný do skate parku přinese graffiti, street art a sítotiskovou dílnu za doprovodu kvalitních současných dj's a mc's a program na hlavním podiu- tzv.Stage zone pobaví návštěvníky spektrem koncertů za všechny jmenujme alespoň vystoupení Davida Kollera. Večer zakončí ve 22:00 fireshow Amanitas.
Občerstvení zajišťuje Bar HUS23, který se specializuje na bio, fair trade a malovýrobce převážně lokálních výrobku, menu jejich polní kuchyně bude vycházet hlavně z Jahodového základu.

LINDUSHKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EUCHENIE --- 22:46:43 26.6.2012
LOO: to dava smysl.) dik-)
LOO --- 22:09:56 26.6.2012
EUCHENIE: druha moznost, jinak by sis to moc neuzila :) tze odevzdas, domluvis se s clovekem, co bude mit bazarek na starost a pri odchodu zjistis co a jak
EUCHENIE --- 20:31:07 26.6.2012
LOO: a to bude fungovat jak? ze si nekde hrcnu a budu cekat, esi se to proda, nebo se to bude dat nekde odevzdat a pri odchodu zjistit co a jak?.)
LOO --- 16:50:43 26.6.2012
připomínám ještě BAZÁREK: jestli máte doma nějaký věci, kterých se chcete zbavit, ale je vám líto je vyhodit, dovezte je s sebou.
Můžete je prodat, vyměnit nebo darovat :)
BAMBOT --- 13:23:00 26.6.2012
už mám i šaty, takže akce bude :)
FLEGMO23 --- 10:37:12 26.6.2012
EUCHENIE: 50°6'5.248"N, 14°34'46.225"E
EUCHENIE --- 10:07:42 26.6.2012
hele a kde tam je ten skejtpark?
JAZZZ --- 13:00:03 25.6.2012
LOO: ty plata na vejce jsou dobry predevsim kvuli akustice uvnitr. jestli to nema byt slyset u sousedu, tak shanejte spis stary koberce a tezky zavesy
LOO --- 12:41:10 21.6.2012
U INFOSTÁNKU JAHODY BUDE PROBÍHAT SBĚR PLAT NA VEJCE!!!
Potřebujeme nutně odhlučnit zkušebnu pro děcka, takže vemte, co máte a doneste nám to k infostánku.
LINDUSHKA --- 20:26:25 30.5.2012
Ve středu 27. 6., na Černém Mostě v okolí sk8 parku, bude rušno.

Od 10:00 do 22:00 se na třech scénách uskuteční nabitý kulturní program, který se s přehledem obejde bez mainstreamových superstars, grilovaných klobás i kolotočů - neziskovka JAHODA na sebe upozorňuje festivalem Strawberry Fields!

Koncertní podium, tzv. Stage Field, přinese koncerty Davida Kollera z mezinárodního centra pro současné umění MeetFactory, Monoskop, Vložte Kočku nebo Posmrtné zkušenosti, proložené klientskými kapelami a performancemi ukázek specifických světových tanců, bubenické live set show dje Robicka nebo třeba noční ohňovkou intermediálního divadelního souboru Amanitas Fire Theatre.

Teen Stage v areálu skate parku a hřiště nabídne workshopy sítotisku skupiny Kredenc, streetart pod vedením Barcia, graffiti exhibici Absolute Friends, skákací chůdy Poweriser od Hopsej.cz a další netradiční kratochvíle za doprovodu d'n'b a hip-hop dj's a mc's. Za všechny jmenujme první ligu českého d'n'b - dje SUKIho nebo partičku okolo legendární noci Freestyle Mondays v pražském klubu Chapeau Rouge .

Kinder Garden je interaktivní dětský den na přilehlé louce, kde budou již od 10:00 připraveny chytré a vtipné pohádkya vystoupení. V době, kdy budou děti tvořit ve výtvarných dílnách, tančit, nebo se v Jahodové maskérně malovat k nepoznání, mohou jejich maminky zkoušet afro, tribal fusion, gymnabally… to vše za zvuku letních rytmů world music dje Gadjo.cz. Pro nejmenší děti je připravena přebalována, hlídání i dětský nebo dováděcí koutek, kde nechybí skákací hrad, trampolína, fotbálky a klouzačka. To vše po celou dobu, kterou rodiče prosedí v čajovně nebo baru HUS23, který se zaměřuje na výrobky bio a fair trade, produkty malovýrobců a kvalitní a delikátní potraviny a nápoje. Pro festival je prý připravené speciální Jahodové menu...

Další parádou Strawberry Fields bude architektonický cyklovýlet Univerzity Karla von Draise po krásách pražské periferie Černý Most a přilehlého okolí. Tedy bicykly s sebou :)
MALLORYNOX --- 9:45:15 30.5.2012
lepim kde muzu!!
LINDUSHKA --- 14:22:42 25.5.2012