Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://www.eroticon.us

Eroticon je nezávislá akce zaměřená na erotiku ve sci-fi a fantasy určená všem příznivcům těchto žánrů ve všech jejich podobách. (Akce není vhodná pro

Letos se uskuteční již 10.ročník tohoto legendárního conu. Opět se můžete těšit na originální přednášky, známé osobnosti science fiction a fantasy, zajímavé workshopy, lechtivé společenské hry, dobré kapely, svůdné tanečnice, erotickou tombolu a mnoho další příjemné zábavy.
Akce se tentokráte uskuteční v Pivním Šenku U Kacíře (http://www.pivnisenk.cz) poslední květnovou sobotu, tj. 26.5. 2012. Poznamenejte si toto datum do kalendáře a nenechte si ujít naše 10. narozeniny!
Těšíme se na vás a věříme, že se budete opět skvěle bavit.
Již tradičně bude přítomen knižní ministánek nakladatelství Straky na vrbě. Takže kromě příjemného zážítku si můžete z akce odnést i kvalitní čtivo. ;-) Literárního uspokojení můžete ale dosáhnout již na místě prostřednictvím některých přednášek, případně literárního maratonu v přilehlé čajovně Rybanaruby. Pro materiálněji zaměřené návštěvníky je připravena erotická tombola a workshop masírování. Letos si přijdou na své i gurmáni, které zajisté potěší přednáška na téma gastroerotika s názornými ukázkami. Rozvášněné chuťové buňky budete moci zchladit některým z mnoha druhů piv. Své touhy budete moci též ukojit specialitami z grilu, eroticoním gulášem a dalšími pokrmy.
Koncerty: Hakka Muggies a A-bomb.
Afterparty do rána v klube Necropolis (Vinohradská 63).

RAV
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MICHAEL --- 20:55:37 25.5.2012
No fajn, že nemusím vstávat brzy ráno a program je až od jedné..! :)