Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://hip-hop.sk/uploads/2012/05/hhevent/boy-wonder-tour-2012-pres/poster.jpg

Slovenský rapper Boy Wonder zavítá na Melodku s novou deskou Špinavý poet, jež vychází u labelu Ty Nikdy. Záda mu bude krýt DJ Spank, který se blýskne

Boy Wonder (SK)
Rider z Trnavy a první slovenský člen týmu vydavatelství Ty Nikdy. Do obecného povědomí se jako spousta dalších dostal díky freestyle battlům a hlavně díky založení party Turbo Boost, se kterou vyprodukoval nejprve úspěšný mixtape „Streetbiz 3“ a následně EP „Hovoriť Volne“. Po rozpadu Turbo Boost vypouští v roce 2011 Wonder singl „Počujete Ma?“. Tentokrát však nepůsobí pouze za mikrofonem, ale i jako producent. V současné době Boy Wonder pracuje na svojí debutové sólové desce, která by měla vyjít během roku 2012 právě pod hlavičkou Ty Nikdy. Wonder se také začíná znovu objevovat na koncertech, na kterých ho doplňuje DJ Spank.
Boy Wonder na FaceBooku


DJ Spank (SK)
Aktivně působí jako klubový DJ přibližně od roku 2004. Od té doby stihl absolvovat vystoupení na největších akcích na Slovensku i v Česku (Pohoda, Hodokvas, Hiphop Kemp...) a bezpočet klubových akcí. Jako support vystoupil před takovými zahraničními jmény, jakými jsou např. Snoop Dogg, Busta Rhymes či Raekwon. Spolupracoval s mnoha slovenskými rappery a skupinami (Modré Hory, Bene & Delik, Lúzer, Reset...). Spolu s Lyrikem dlouho připravoval známou relaci Cirkus_FM vysílanou na Rádiu_FM. Je vášnivým sběratelem vinylů, jeho sbírku tvoří odhadem 2000 – 3000 kusů. Při hraní klade důraz na zvládání technik jako scratching a beatjuggling, protože technickou zdatnost považuje za základ kvalitního DJingu.
DJ Spank na MixCloudakce na sockách
facebook
last.fm

SOONIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.