Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


Záblesk Night – Special Edition w/ ULTERIOR MOTIVE

http://www.crossclub.cz/cs/program/2201-zablesk-night-with-ulterior-motive-uk/

ULTERIOR MOTIVE (UK), RIDO, BROOKLYN, Sayko, Peejay & MC Procter, SoldikZáblesk Night – Special Edition

V pátek 8.6. proběhnou v pražském klubu Cross hned dvě akce na jednom pódiu. Tou první je Záblesk Night samotná a druhou bude vyhlášení výsledků remix Contestu Siren. Těšit se můžete na opravdu silný line up a jednu zahraniční premiéru v Česku. Tou velkou premiérou budou angličtí Ulterior Motive z labelu Subtitles a sekundovat jim bude pětice českých djů a producentů v čele s Ridem a Brooklynem, jakožto rezidenty Záblesku, jihomoravské duo Sayko a Soldik a v neposlední řadě Peejay za doprodu MC Procter. Nechybět bude ani druhá stage, na které se v průběhu večera prostřídají Dubstepblog DJs Stifler Selecta, Dirty Little Toaster a Woostep.

Z pobřežního města Bournemouth v Anglii přijede poprvé do Česka dvojice James Davidson a Greg Hepworth, skrývající se za temným pseudonymem Ulterior Motive. Svůj debut si u nás odehrají v Crossu na speciální edici Záblesku. Těšit se můžete i na jejich stájového kolegu a českého zástupce na jednom z nejzásadnějších drumadnbassových labelů v historii, labelu Metalheadz, Rida, na Brooklyna, jenž se stal jedním z rodiny Subtitlesových, na Sayka – jako jednoho z nejdéle hrajících djů u nás, na drumandbassistu po všech stránkách Soldika a bratrskou dvojici Peejay a MC Procter. Přesně o půl noci přijde vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší remix Saykova tracku Siren, kterou pořádali: Drumandbass.cz, Kytary.cz, Disk.cz a drumandbass.shop.cz . (full info ZDE) Startuje se ve 21:00 a do této doby je vstup stanoven na 40 korun, po té už za korun 100.


Ulterior Motive (Subtitles, Metahleadz / UK)James a Greg spojili své síly v roce 2003 a pomaloučku začali dřít na vlastním zvuku. Inspirací pro ně byli Ed Rush a Optical, respektive jejich tvorba na konci 20. století.
Jejich práce začala sklízet první ovoce v polovině roku 2009. Do podvědomí se Ulterior Motive vryli peckou "Featherweight". V té době už bylo ale dávno jasno, kde valná většina jejich produkce zakotví. Domovem pro produkci Ulterior Motive se tak stala norská legenda, label Subtitles. Byl to právě šéf tohoto labelu, Teebee, který cítil obrovský potenciál Ulterior Motive už v jejich začátcích.
Společná vášeň pro funky a futuristický drumandbass jim ale logicky otevírá dveře i k dalším labelům a kolaboracím. Přes svou stáj Subtitles, se jejich tracky dostaly i na další věhlasné labely. Patří mezi ně Metalheadz, Reinforced, CIA, Critical, Symmetry a Commercial Suicide. Ulterior Motive jsou jedněmi z mála producentů, kteří nechrlí jeden releas za druhým, ale dbají na kvalitu a osobitost, což je obzvlášť v dnešní zrychlené digitální době obdivuhodné.
Chuť experimentovat je přivedla k remixům pro Above & Beyond - Thing Called Love, Zero T & DJ Bailey - Play Button Robots, Rockwell - Noir, Klute - We Are The Ones a konečně i k remixu Future Cut – Obsession, který vyjde na Metalheadz během několika týdnů. Se stejnou chutí se jim dařilo i v kombinacích s producenty Alix Perez, Jubei, Rockwell, Code 3, Zero T, Judda, Sabre, FD a s vokálovou podporou od MC Code:Breaker z Phatom Audio.
Když se ohlédneme za jejich tvorbou a největšími úspěchy, mezi které patří už vzpomínaný "Featherweight" i v jeho VIP verzi, tak je třeba vzpomenout na hity jako "Glued", "Tesla", nedávno vydaný "We Are The Ones" (Ulterior Motive Remix) a "Its On". Stejně tak jsou v očekávání tracky "Divergence" a asi jeden z nejlepších remixů v historii drumandbassu "Obsession" (Ulterior Motive Remix).
S chutí je hrají djové bez ohledu na substyl, takže zní v setech od Commix, Fanu, přes Ed Rushe, Storm, Calyxe až po Markyho, Frictiona, Andyho C a Hazarda. Jejich sety jsou nabité různě kříženým funkem, nejnovějšími dubplaty a samozřejmě techstepovými klasikami.


Main Stage - Záblesk:

Ulterior Motive (Subtitles, Metalheadz / UK)
Rido (Metalheadz)
Brooklyn (Subtitles)
Sayko (Redrum)
Soldik (Drumandbass.cz)
Peejay & MC Procter (Interface)

Line up:

tbaSecond Stage - Dubstepblog:

Stifler Selecta
Dirty Little Toaster
Woostep

Line up:

tbaCROSS CLUB, Plynární 23, Praha – Holešovice
Vstupné: do 21:00 za 40,- po 21:00 100,-


FACEBOOK EVENT

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LORENZO --- 12:26:13 8.6.2012
KDO MÁ ROZUM DNES V CROSSU
SOLDIK --- 18:43:35 30.5.2012
Ulterior Motvie - FABRICLIVE X Ram X Subtitles Mix

Xtrah - Regain Control
Fracture - Better than Tomorrow
Ed rush & Optical - Mystery Machine
Jubei & Consequence - Accidental note
Dub Phizix ft Fox - Never Been
Fracture - Get Busy
Hybris - Occult
Dub Phizix - ?
Rido - They Think That
Break - Condensor
Phace - System Mecanique
Enei ft Riya - No Fear (Spectrasoul remix)
Emperor - ?
Future Cut - Obsession (Ulterior Motive remix)

http://cdn.new.official.fm/cdn/tracks/9XAq/download?1338382245
NICK_SLAUGHTER --- 19:22:52 28.5.2012
tsiwe Rido @ METALHEADZ = masakr:D
CLIVE --- 18:12:51 23.5.2012
super!
SOLDIK --- 15:03:51 23.5.2012
VJE: ty, nespamuj mi tady :D
VJE --- 14:54:28 23.5.2012
SOLDIK, SAYKO: a pred tim warm up v abstrakt/praha coz? vje, medan a mushka! :)