Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/430977670253347/

Trololo Film Entertainment uvádza Singham a Hněv a čest 2

Vážení přátelé, milí nadšeni, soudužky a soudruzi,

opět se sešel den s dnem a jak jsme si na minulém promítání řekli, plníme - je zde další večer veselé podoby odvrácené strany kinematografie. Teď již poběžíme každých 14 dní ve čtvrtek, tak to mějte na paměti, kdybych zapomněl udělat oznam.
Tentokrát máme připraveny dva skvostné kousky na přání. Takže s kompozicí večera jsem měl málo práce, trololo. A protože se nám sešly naprosto různorodé požadavky, spojili jsme je tématem policie.

První film reaguje na požadavek "já chci bollywood". Vypráví o odvážném a zásadovém policistovi, který nesnáší křiváky. Pro Karla byl tento snímek velkým překvapením, neboť ztělesnil jeho zásadu "se zmrdy se nediskutuje, zmrdi se bijou". Bollywood v tomto snímku prezentuje svou odpověď na globální problémy kapitalismu - především korupci a sociální nespravedlnost - a představuje krásný mix mezi indickým viděním světa a zápaďáckou touhou po senzaci. Nadchne především davovými tanečními scénami, skvěle načasovanými akčními záběry a strhujícím hudebním doprovodem. Snímek Singham poběží v hindštině s čj titulky.
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/308244-singham/
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=mp-XqCrCi6I

Druhým filmem je filmové zpracování námětu vrženého k nohám scénáristů seriálem Dempsey a Makepeceová. Akorát to není D&M, ale Cynthia a Richard. Tímto snímkem chceme uspokojit požadavek na "něco Indonéskýho, jako byla Lady terminator." Vzhledem k tomu, že Cynthia je takovou Lady terminator a vzhledem k tomu, že se Hněv a čest 2: nepřátelské převzetí odehrává v Indonézii, domníváme se, že splňujeme požadavek více, než dobře.Film poběží v čj dabingu.
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/39267-hnev-a-cest-ii-nepratelske-prevzeti/
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=B9BoUw2cdVw

Promítání proběhne tradičně v klubu Brácha na triku, Oldřichova 40, Praha 4 - Nusle od 19.00 a to ve čtvrtek 24.5. 2012. Jezdí tam tramvaj 7, 18, 24. Zastávka Svatoplukova. Kdyžtak volat Karlovi. Zvenku je koule, tak se nelekat, ale klepat.

HAROLD
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.