Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.hucot.cz/cz/projekty/festivaly/multiplace-network-143.html

Již jedenáctý ročník mezinárodního festivalu síťové kultury MULTIPLACE zavítá do Zlína.

Druhý večer festivalu MULTIPLACE NETWORK ZLÍN 2012 uvede především hudební projekty, jejichž vystoupení jsou specifická výraznou performancí. V jejich svérázných projevech nezřídka narazíme na konceptuální tendence či přesahy do kabaretu nebo videoartu.
Nostalgii, autentičnost a posedlost hrou na gramofony ve speciálním improvizovaném glitch-up poměru namíchá MR. KANYSTR.
Dále pak, exkluzivně poprvé ve Zlíně, vystoupí mladý slovenský multižánrový projekt PANÁČIK, který představí čerstvé skladby ze svého debutového alba Záhrada, které v nejbližších dnech vyjde pod vydavatelstvím Molon records. Za zmínku jistě stojí i jeho plánované vystoupení na letošním festivalu Pohoda v Trenčíně.
Místo avizované brněnsko-pražské kapely TO ŽLUTÉ CO MÁTE NA KALHOTKÁCH, která nakonec bohužel kvůli nemoci nedojede, vystoupí JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN, breakcoreový project Ondřeje Skaly, tentokrát posílen o bratra Petra Skalu na baskytaru.
Demonstrace jednoduchosti v přístupu k médiím od Jnmx je jako tancovat na Madonnu a poslouchat Björk. Jeho akce napříč styly neodmyslitelně doprovází multimediální ilustrace sociální hystérie. ONOTO NATODATA bude na letošním festivalu MULTIPLACE NETWORK ZLÍN 2012 prezentací soudobého elektroindustriálního ataku.

bus stop - music: JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN, video: VJ KOLOUCH
Páslo dievča pávy - oficiální klip od PANÁČIK

25.5.2012 / pátek, 32.budova továrního areálu, Zlín / 5. patro

začátek akce: 20:00 h / vstupné: 70,- Kč


PAPRIKA17
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CIL --- 16:15:11 25.5.2012
DNES :: DJ JOHANA / (KAZETY) ::

na MULTIPLACE NETWORK Festivalu ve Zlíně zaskočí za Ježíše.

Staré dobré přísloví NEŘÍKEJ HOP DOKUD NEPŘESKOČÍŠ krásně funguje. Ježíš táhne na Berlín a nepřijede. Místo něj se ale můžete těšit na DJku JOHANU.

Johana Švarcová z kapely KAZETY ( http://www.youtube.com/watch?v=3MSXuX_p1v0 ) v dnešním programu jako djka tak přijďte zahopsat a buďte veselí !!

další na programu jsou :

KANYSTR
PANÁČIK
ONOTO NATODATA - YRS7x
a DJ JOHANA