Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.klublodenice.cz/main.php?page=info.php

STO ZVÍŘAT

Sto zvířat, věrní rytíři českého ska, působí jako kapela, která se drží svého kopyta, takže je jakoby předem jasné, co se dá čekat. Postelový scény je navíc novinka, o které se dá říct, že zní skoro stejně jako její předchůdce, Jeden rozdíl tu ale je. zatímco Rozptýlení pro pozůstalé představovalo spíš solidní jistotu, do které se vejde i pár průměrnějších kusů, Postelový scény jiskří do začátku do konce

http://www.stozvirat.cz/

THE SPANKERS

The Spankers hrají v současné sestavě od léta 2009. V únoru následujícího roku vydali své první EP "Right in the Morning", na které navázali úspěšným debutovým albem Boom! Bang! Pow! You Know… Za tuto desku je neminula nominace na žánrové ceny Anděl 2010. S velmi oblíbeným videoklipem k pilotní písni Superman se The Spankers dostali i do hitparády České televize – Medúza.

Z živých vystoupení má kapela na svém účtu festivaly jako Sázava Fest, Trutnov Open Air, Mighty Sounds, Reggae Meeting, United Islands, klubové koncerty s americkými The Aggrolites, finskými Valkyrians či českými Fast Food Orchestra.

V zimě 2011 odcestovali The Spankers na měsíční turné po Brazílii, kde se setkali s velkým úspěchem, díky němuž už teď plánují tour po Argentině a Brazílii na rok 2012.

Kapele hrající energický reggae-pop vévodí medový hlas krásné a charismatické zpěvačky Sisy Feherové. The Spankers dokážou vytvořit báječnou a uvolněnou atmosféru a rozhodně stojí za to jejich koncert navštívit.

Start: 21:00 - Vstupné: 199,-

QWERTZ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.