Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://175bpm.cz

NEED FOR MIRRORS | RON-X | RUDEBOY | DRUMAX + VIDRAS NEIGHBOUR + REBORN | MC PAPARASTY || FREE ENTRY UNTIL 22:00 / 100 CZK AFTERV pátek 18.5. je pro vás v klubu Matrix připravena první akce z dílny nové pražské crew 175bpm, na které uslyšíte českou premiéru sledovaného britského projektu NEED FOR MIRRORS!

Need For Mirrors, duo skládající se z Joe Moses a Emilia Dimitri, patří mezi přední producenty hlubší sféry drum and bassu, s back cataloguem obsahujícím desky vydané na labelech jako jsou Metalheadz, Shogun Audio, nebo Dispatch Recordings. Jak sami o sobě říkají, svojí hudební tvorbu zakládají na reflexi elektronické hudby, která je nějakým způsobem ovlivnila. Miliony prvků, které dva zkušení produceti převádí do nádherné podoby nenucené, minimalistické elektroniky.

Kromě hlavní hvězdy večera na vás taky čeká bohatý support, který vás provede celým spektrem drum and bassu. Party zahájí členové 175bpm Reborn v back to back setu s Neighborem, kteří rozehřejí dancefloor kombinací liquidfunku a deepu. Hned poté uslyšíte energickou mainstreamovou selekci proloženou techovějšími věcmi v podání třineckého DJe Ron-X, patřícího pod moravskou stáj Eastcoast. Před Need For Mirrors se za mixer postaví miláček nejen pražského publika, zástupce Shadowbox, Rudeboy. Po Need For Mirrors až do konce noci obsadí stage zástupci 175bpm, Vidras & Drumax, od kterých uslyšíte různorodý střih žánrem s převahou rolleru, deepu a mainstreamu. Roli hosta a MC se v průběhu noci neujme nikdo jiný než PapaRasty, vítěz loňského finále RING4MC.

NEZAPOMEŇTE! Matrix Klub Prague, 18.5., 175bpm launch party w/ NEED FOR MIRRORS. Do 22 hod vstup ZDARMA, poté jen 100 CZK.


http://175bpm.cz/
http://facebook.com/175bpm
http://soundcloud.com/needformirrors
http://www.facebook.com/rudeboyshdbx
http://www.facebook.com/pages/RON-X-eastcoast/173936315992739
http://www.matrixklub.cz/
http://shop.badpoint.cz/
http://jaropojisteni.cz/

DRUMAX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.