Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.luckylucky.cz

Trojice crustem a drsným rock´n´rollem nasáklých kapel v hlavní roli nekompromisního večírku!!!ROCK´N´ROLL SMASH
Pátek 25.5.2012 Klub Lucky Lucky, Nádražní 39/76, Praha 5-Smíchov
Start 20:00 Vstup 130,-

Live:
MALIGNANT TUMOUR /CZ/
HEJTMAN /CZ/
ČAD /SK/
MALIGNANT TUMOUR
www.malignanttumour.com
Ostrafska mlatička je dlouhodobě tím nejlepším, co domácí tvrdá undergroundová scéna nabízí. Není divu, že slaví úspěchy i v zahraničí a aktuálně se opět připravuje nažhavit publikum coby předkapela Slayer.
Za dobu své existence "Malignanti" absorbovali vlivy z mnoha směrů až do dnešního mixu úderných silových r´n´r riffů, nabustrované basy a crustových vypalovaček. Není divu, že jejich vystoupení dokáže vždycky zvednout náladu. A nezáleží na tom, že pocházejí až z hranice s Mongolskem. Tak nezapomeňte, že se kapela po delší době vrací do Prahy, aby nakopala zadky i vám!!!
BandZoneHEJTMAN
www.hejtmanband.com
Po dvou vydaných albech a řadě povedených koncertů se pražská banda etablovala mezi špičku pražského hudebního podsvětí. Ačkoliv je inspirace Lemmyho gangem nepřeslechnutelná, servírují nám pánové notně hutný a zrychlený rokec. A to pěkně od podlahy. Připočteme-li skvělou fireshow a super nasazení vyjde nám z toho nářez jak prase. Nejvíc Hejtmany ocení dámy, protože to jsou opravdu krasavci! Rock´n´Roll overdose!!!
BandZoneČAD
www.myspace.com/cadripcore
S loňským albem "Ťažký kov" sbírá thrash/crustová úderka Čad úspěchy na všech frontách. Po vítězství v Radio Heads Awards a koncertě vysílaném ve Slovenské televizi se tihle zabijáci dokonce podívají do našeho hlavního města. To je pro svatojúrské drtiče jistě vrchol kariéry. Ultimátní našláplá palba v kombinaci se super texty rozdrtí mozky i otrlým fanouškům Pavola Habery!
BandZone

Rock´n´Roll Smash on Facebook

MXL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BERRY --- 13:09:05 16.5.2012
not my cup of tea :)