Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.technecium.cz

Multistylová párty karvinské Technecium crew. Zazní house, techno, breakbeat, bassmusic i dnb.

DJs:
Skart (technecium)
Sám o sobě říká:
„K elektronické hudbě jsem se dostal asi v roce 1997. O 3 roky později jsem si v roce 2000 pořídil gramofony. Začal jsem s technem, kterému jsem se věnoval po celou dobu. Po těch 7 letech mi techno začalo připadat už ne tak zábavné a kvalitní, jako tomu bylo dříve. Přestaly vycházet věci, které mi přišly zajímavé. Tak nějak pozvolně jsem začal přecházet k breakbeatu, který mi přišel mnohem tanečnější a zábavnější. Naplno se breakbeatu věnuji od začátku roku 2007 a musím říci, že mě tento styl naprosto uchvátil. Mám rád všechny tváře breakbeatu, ale nejbližší jsou mi tvrdé a temné rytmy (což je nejspíše pozůstatek vlivu techna). I přesto mám velice rád veselý a energický breakbeat. Kam přesně se budu dále odvíjet bych nechal zatím raději otevřené :)

K oblíbeným producentům bych zařadil Aquasky, Autobots, Breakfastaz, Deekline & Wizard, Deep Impact, Def Inc, Distortionz, DJ Icey, DJ Quest, Dylan Rhymes, Far too loud, Freestylers, Krafty Kuts, Phat Riderz, Splitloop, Takomo…

Z labelů je to Against the Grain, Bombtraxx, Botchit&Scarper, Broke, Cyberfunk, Hardcore Beats, Passenger, Streetwise, Supercharged, Trans:verse…“

Zbývá jen dodat, že dnes již DJ Skart ke svému hraní nepoužívá gramofony, ale DJ konzoli Traktor S4, která dává jeho setům úplně jiný rozměr.
http://soundcloud.com/skart-1

MaSo (technecium)
Nejmladší člen Technecium crew. DJingu se dostal kolem roku 2005, kdy ho techno naprosto uchvátilo. Vyzbrojen pár vinyly, se přihlásil do tehdejší DJ školy, kterou vedl karvinský DJ Červajzzz. Později se seznamuje s borci z Technecium crew, kteří mu ochotně půjčují svou techniku i domů, aby mohl trénovat. Za což jim velmi děkuje. :-) V současné době by se jeho styl dal definovat jako taneční industrial techno. Pomocí rychlého střídaní tracku a rychlého mixování, se snaží o to, aby jeho sety nebyly monotóní, ale naopak velmi zábavné. Mezi jeho obíbené producenty patří: Voidloss, Bas Mooy, Reeko, James Ruskin, Radial, BMB nebo slovenští zabijáci Toky, Dalo a Boss, z českých producentů pak Dialect a Pluge. Ke svému hraní nejraději používá gramofony v kombinaci z DVS Mixvibes Cross. Zasadil se o to, aby párty Equalizer nezemřela a ve spolupráci s ostaními členy Technecia ji uspořádal v klubech jako Marley, Klid, či karvinský Baron.
http://soundcloud.com/masodj

Dealer (technecium)
Je technicky velmi zručný DJ. Mixy má přesné a dlouhé, je to jistě dáno tím, že má za sebou už desetiletou zkušenost s mixingem. Dealerův zvuk by se dal popsat jako funky-groovy někdy i tribal techno. Jeho sety jsou velice energické a dokáží zvednout ze židle skoro kohokoliv. Mezi jeho oblíbené producenty patří například Hardcell, Oliver Ho, Deetron, Samuel L. Session a Misjah. Je vášnivým sběratelem vinylů. Jeho sbírka už čítá několik stovek kusů černých placiček. Nejraději hraje na gramofony, ale zvládne ukočírovát i pár CD přehrávačů. V současné době odsunul techno na druhou kolej a začíná se věnovat spíše house a techhouse, kde obdivuje tvorbu teapacka, který si říká Shur-I-Kan.
http://soundcloud.com/jahudka-vs-broskvicka/

+ special guest Eklektik Fluidum (basstillbeat)
http://www.drumandbass.cz/news/detail/6770-eklektik-fluidum-na-grilu.html
http://soundcloud.com/eklektik_fluidum
http://www.myspace.com/eklektik_fluidum
https://www.facebook.com/pages/basstillbeat/137864945705?sk=info

Struna (basstillbeat, technecium)
http://soundcloud.com/struna7

LINE-UP:
21:00-22:30 Dealer (house)
22:30-00:00 Eklektik Fluidum (bassmusic)
00:00-01:30 Skart (psybreaks, breakbeat)
01:30-03:00 MaSo (techno - special birthday set)
03:00-??:?? Struna (drumandbass)

FREE ENTER!!!

MASSO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DADOSHEKK --- 10:37:55 21.5.2012
MASSO: Cele todle predtavovani je uchylne proste a chapu to napr. u velkych mejdanu a zahranicnich djs popripade z jinych koutu republiky ale u lokalnich djs ??? pokud vim tak zrovna SCART hral na MARLEY asi 10x !!! Jako jen mi to prijde divne proste nic vic :))
MASSO --- 10:25:24 21.5.2012
DADOSHEKK: nevím, co je na tom veselého... standardní promo text...:-)
DADOSHEKK --- 14:51:15 20.5.2012
MASSO: no ty kecy "co o sobe rika" :)))
MASSO --- 1:36:18 19.5.2012
DADOSHEKK: legenda?
DADOSHEKK --- 2:22:55 18.5.2012
ty vole ta legenda je husta :D