Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/350438095018112/

Trololo Film Entertainment uvádza The Barbarians a Raging Sharks

Vážení příznivci, milí přátelé, soudružky a soudruzi,

čas se s časem sešel a realita opět začala šednout svým hnusným slizkým způsobem. Vetřela se do našich životů a svou fádností pohlcuje vše, co je nám milé. Je třeba vyvolat více bezdrátových vodítek, tramvají obrostlých houbami, zvracení, motání hlavy, nevolnosti, šílené radosti a nekontrolovatelných záchvatů smíchu a průjmu (často současně)! Již dříve jsme zalomcovali branami pekelnými a odpovědí nám bylo hromování Šedých. Trololo nezesláblo. Trololo nezmizelo. Trololo je tu stále s námi, ale to my, my jsme tím vinni, že jsme ho ve svých srdcích nahradili pohodlností falešné reality.
Vydejme se tedy opět na nesnadnou cestu a bojujme s falešným vědomím reality. Nahlédněme pod kůži světa a poodhalme více závoj halící pravou podstatu bytí - nicotu. Je čas opět zakusit tvůrčí prázdnotu. Teprve z beznaděje obklopující celou naši existenci vzniká nový svět. Proto chceme apokalypsu!

Naši drazí, program promítání je prostý, možná nesourodý, ale dostatečně úderný, aby dokázal zahnat realitu.
Nabízíme toto menu:

The Barbarians / Barbaři / The Barbarian Brothers
http://www.csfd.cz/film/22920-barbari/

Italsko-americký snímek nás zavede do magické země, kde v jednom vězení příznačně nazvaném The Pit (Jáma) vyrůstali dva bratři, dvojčata, nevěda o sobě (ačkoliv pracovali ve stejném lomu). Vychováni ke vzájemné nenávisti, musí najít společnou řeč, aby porazili zlého vládce a ovládli magický kámen (The Ruby) střežený drakem, zombie a čarodějnicí. Film je čirou italskou produkcí, takže si plnými doušky užijeme toho, co jsme již spatřili ve filmu Maya (http://www.csfd.cz/film/204995-prokleti-mayu/).
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=SC71COQUzvY
Film poběží v aj znění s sk titulkama.


Raging Sharks / Žraloci / Čeľuste: Krvilační zabijaci / Žraloky
http://www.csfd.cz/film/195972-zraloci/

Americko-bulharský snímek je kombinací Čelistí a Armageddonu. Žraloci, které zkoumá výzkumný tým v podvodní laboratoři, se proti svým badatelům vzbouří a začnou lovit. Divoké paryby ale nejsou jediným nebezpečím, kterému musí badatelský tým čelit. Hrozí totiž vyschnutí eurodotací a tak musí vedoucí týmu zajistit kontinuitu ve financování projektu. Jak se tým a žraloci, kteří pod vodou řvou jako lvi (nekecám!), vypořádají s přítomností eurokomisaře na palubě podvodní laboratoře?
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=yDFN3oF98G0
Film poběží v čj dabingu.

Promítání proběhne tradičně v klubu Brácha na triku, Oldřichova 40, Praha 4 - Nusle od 19.00. Jezdí tam tramvaj 7, 18, 24. Zastávka Svatoplukova. Kdyžtak volat Karlovi. Zvenku je koule, tak se nelekat, ale klepat.

HAROLD
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.