Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Květnové evropské turné Scarlet Soho k propagaci nové desky

Květnové evropské turné Scarlet Soho k propagaci nové deskyBritské synth trio Scarlet Soho se vrací 21. května s EP When the Lights Go Out. Jde o první desku kapely od LP Warpaint (Major Records) vydaného v roce 2009.Na turné s nabitým programem (včetně evropského turné se Zoot Woman Stuarta Price) objevili Scarlet Soho hudební styly, které pro ně byly nové a které je vzrušovaly. Na after-parties se hrál opojný mix Italo-diska, francouzského housu a minimalistického techna. Každý z členů kapely objevil své nové oblíbené kousky, které si rychle našly cestu do přehrávače v zájezdním autobusu na dlouhých přesunech mezi vystoupeními.

http://www.youtube.com/watch?v=4seBDG7X7EU

Tyto nové vlivy formovaly vývoj Scarlet Soho při tvorbě follow-up jejich druhého kriticky přijatého alba a vedly je k experimentování s producenty a eklektiky z celého světa a tvorbě nového zvuku. Nové EP ztělesňuje tyto čerstvé nápady a zvuky, ale zůstává okamžitě rozpoznatelnou nahrávkou Scarlet Soho; taneční kousky doplněné Jamesovými výraznými vokály a táhlými orchestrálkami, Stuovo skvostné syntetické vlnění přerušené syrovými disko rytmy a Scarletina přesná a chytlavá hra na basovku.

http://www.youtube.com/watch?v=IugLYgQt6Ws&feature=related

Titulní píseň When the Lights Go Out, kterou namixoval Graham Laybourne v Boogie Park Studios v Hamburku (Falco, Boytronic, Depeche Mode), se honosí dosud nejchytlavějším refrénem v historii kapely. Pasáž “I’ll go anywhere... You’re never around...” evokuje touhu okamžitě vyskočit a protancovat boty (pozn.: originál „glistens with longing and makes the near-impossible leap from headphone moment to dance floor filler with ease“ je de facto nepřeložitelný do srozumitelné češtiny)What You Need ukazuje nečekanou stránku kapely; uvrhuje posluchače do hypnotické kakofonie synthu, basů a pípání. Retail Therapy, dříve nevydaná píseň vzniklá v průběhu vystoupení Warpaint, byla resuscitována a přemodelována, aby se dotkla blyštivých výšin nezpochybnitelné popové hymny. Vemlouvavý club mix WTLGO Tokytron remix od Topha Taylora (dříve Trouble Over Tokyo) a kratší rádiové vydání titulní písně EP završují.

CR - Praha - cover place praha

http://www.coverplace.cz/

Freyova 27/82
Praha 9 Vysočany

GANBOY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.