Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/352727891455481/

DJ DIALECT - dj a producent

dj DIALECT http://www.kaktusrec.org/index.php?lang=en&node=103&catid=101&id=13
https://www.facebook.com/technokracie

DJ PAUL HAWK

Paul Hawk - bio

Pod "hlavičkou" dj Paul Hawk jsem začal vystupovat někdy kolem roku 1997. Tehdy bylo započato období dlouhého vývoje, kterým si každý dj dozajista musí projít. Tomu napomohlo hraní po celé jižní Moravě, stejně jako seznámení se s agenturou Sound 44, která si mě jako první všimla a jejímž svěřencem jsem se rázem stal. Ze vzájemné spolupráce vyplynula residentura v klubu Šneckenhaus. Díky výše zmíněné agentuře jsem měl možnost hrát čím dál tím víc častěji jak v České republice, tak i v blízkém zahraničí, po boku jmen jako např. Takaaki Itoh, Scan X, Inigo Kennedy, Toky aka Rumenige, Steve Bailey aka Makaton, Johannes Heil, Felipe, Marcus Störk, Dr.Gonzo, Michel Van Tune, Packo Gualandris a další. Následovala vystoupení v rádiích FM4, Jih, Kiss Hády, Kiss Publikum.

Zvuk a styl se tedy přirozeně stával osobitějším, zkušenosti se prohlubovaly. Totéž se týkalo i tvorby vlastní produkce, což se odrazilo v podobě spolupráce s českým labelem TechEx v roce 2001, z níž vzešel vinyl TechEx 001, na jehož realizaci jsem se jako producent podílel.

Nyní se píše rok 2005. V roli dj přetrvávám již přes 8 let, což je jeden z důkazů, že techno a hudba jako taková zaujímá v mém životě jedno z nejpřednějších míst v žebříčku životních hodnot. Za blíže zmiňovaných 8 let jsem se pokusil vyspět v osobnost s originálním a temperamentním stylem "mixingu", zvuku, stylu, kterým se snažím šířit své osobní chápání techna a elektronické hudby vůbec. Chci, aby byl set pestrým příběhem, který má svůj začátek, vrchol a konec.

Za zmínku stojí fakt, že v současnosti se prezentuji jako FINAL SCRATCH d.j. Důvodů, které mě vedly k tomuto kroku je několik. Mezi ty nejpodstatnější patří za prvé možnost hrát svou vlastní produkci a za druhé otázka dostupnosti tracků.

Za synonymum pro slovo "djing" považuji snahu předávat radost nejen sobě, ale i jiným lidem, umění člověka za gramofony vycítit, co chtějí lidé slyšet a předat jim to v podobě kvalitního a zároveň kreativního výběru tracků a jejich osobitého, dokonalého technického podání…


Web:
http://www.paulhawk.com/


Video:
http://www.youtube.com/watch?v=KnP0fJJxpdc

JANE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.