Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/176809579109271/

Styl: funk, breakbeat, indie, electro

DJ JOHNY BOUCHACZKA

DJ Johny Bouchaczka, milovník absurdního humoru a zlámaných funkových beatů, je rodák z Domažlic žijící v Praze. K elektronice ho nadobro přitáhla skladba It´s Murder Out There od Meat Katieho, kterou si v roce 1998 nahrál při pobytu v Londýně z tamního Radia 1 na kazetu a pořád si ji pouštěl dokola. S odstupem začal odhalovat všechna kouzla tohoto žánru a naprosto jím byl uchvácen. Kvůli lásce k breakbeatu a každodennímu několikahodinovému stahování tracků z internetu dokonce chodil na rehabilitaci s krční páteří, protože pankáči si monitor neumisťují přímo před sebe, ale několik stupňů doleva mimo osu. V oblasti funky breaks si nejvíc oblíbil A Skillze a Featurecasta. V období zániku pro něj klíčového labelu Finger Lickin´ se jeho pozornost už plně věnuje nu funku. Své hraní komentuje slovy: „Jo … občas pouštim písničky a lidi u toho občas tancujou. Sem mistr světa amoleta.“ V současné době kromě posedlostí nu funkem stále sleduje funky breaks, deep house, downtempo a old school house s prdelatou basou. Heslem Johnyho Bouchaczky je: „Trance a hip hop nechme dětem, nu funk jede světem!!“

DJ TOMY

Jeden ze zakladatelů Noisy Pioneers crew a bývalý redaktor jednoho z prvních portálů o taneční scéně v Čechách - Futurebeat.cz.

Jako dj hraje od roku 1998 a to především na západočeské scéně. V minulosti spolupracoval s projekty Noisy Pioneers, Booyaka crew, nebo Dancemedia, zkrátka těmi, kdo stáli za všemi důležitými parties regionu. Za tuto dobu si prošel různými žánry od progresivního techna přes house či breakbeat a zahrál si po boku české djské špičky (jako např. dj Tvyks, Katcha, Loutka nebo Akira, Suki apod.). Jeho vystoupení jste mohli slyšet na vyhlášených plzeňských akcích jako Technozone, Sunset nebo na open air festivalu Pigfest. Pravidelně se objevuje na party v klubech po celém plzeňsku.

Není bez zajímavosti, že s partou Noisy Pioneers prakticky založil klubovou scénu na Chodsku a stál u zrodu festivalu Sunset – jednoho z nejrespektovanějších festivalů plzeňského regionu.

V roce 2008 se uzavírá jedna kapitola Tomovo djské produkce - přesedlává na drumnbass, který hraje při všech současných vystoupeních a stává se aktivním členem plzeňské Broken Beatzz crew. Své zkušenosti na poli taneční scény dodnes zúročuje pořádáním parties, jejich mediální podporou nebo tvorbou vizuálních koncepcí – i proto je spojován s electro partičkami jako Queer Noises nebo multikulturních Dope.

V setech dje Tomyho můžete slyšet prakticky celou škálu drumnbassových stylů, jeho krédem je lidi na party hlavně bavit a předat jim odlišný zážitek - čekejte proto vždy řízný taneční zvuk s futuristickými prvky.

Více informací a muziky na http://www.myspace.com/deejaytomy

JANE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.