Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://www.yesclub.cz

PORTER ROBINSON (OWSLA recs, USA)

support:
Acustic Terrorist
Wwera
Keewix live
Kid Reverse
Duch
Sebish
Vulcanik
Duch
DJ babylon Rocker


Je mu jen 19 a už vyráží na světové turné. Tento rok bude pro severokalifornského rodáka a stále jasnější hvězdu Portera Robinsona jistě parádní. DJ a producent elektronické hudby vystoupí na mnoha hudebních festivalech a koncertech, např. v Miami, Mexiku, na Kostarice, v Austrálii, Velké Británii a také v České republice. Jeho pražskou zastávkou je prvního června právě YES! Club.

Nedávno vydal Robinson své debutové EP Spitfire. Okamžitě jej čekal raketový nástup na mezinárodní elektronickou taneční scénu. Robinson, uchvacující fanoušky svými schopnostmi šikovně namixovat žánry ve svůj jedinečný zvuk, chytlavý, jasně definovaný. Právě v září 2011 předvedl Robinson své umění skrze toto nové, rozšířené EP Spitfire s 11ti skladbami, které pokrývají jak nálady elektro-house, dubstepu, moombahtonu a dokonce i trance, a které obsahují remixy od Knife Party, Downlink, SkisM, Kill the Noise a Mikkas.

EP bylo vydáno skrze partnerství se Skrillexovým OWSLA projektem, se kterýmž Robinson vystupoval v roce 2011. Skrillex, dlouhodobě udiven neúnavnou pracovitostí a schopností učarovat davu, jakými Robinson disponuje, se rozhodl najmout Robinsona do svého vydavatelství OWSLA – a tak se Spitfire stal také vůbec prvním EP, které label vydal.

Robinson remixoval dokonce i Lady Gaga, a v minulosti vystupoval např. s umělci jako jsou Tiesto, Deadmau5, Afrojack, Moby, A-Trak a Dada Life, a jak již bylo zmíněno, v pátek 1. června vystoupí v pražském klubu YES!

Vstupenky jsou dostupné na portálu Ticketpro.cz, a přímo na místě (YES! Club, Palác Demínka, Škrétova 1, Praha 2). Cena vstupenek vč. DPH 250.- Kč, ticketingové poplatky mohou konečnou cenu vstupenky navýšit.

Oficiální webové stránky interpreta: http://porterrobinsonofficial.com

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/381287335225861

Oficiální Youtube kanál interpreta: http://www.youtube.com/user/PorterRobinsonMusic

YESCLUB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KEYGEN --- 18:22:19 28.5.2012
line up :

21h-22h : babylon rocker
22h-23h : wwera
23h-00h : kluba
00h-1h : acustic terrorist
1h-2h30 : porter robinson
2h30-4h kid reverse vs duch
4h-5h30 sebish vs vulcanik