Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.akasha.cz/news/pravidelne-relaxacni-koncerty-ve-stredu-vecer/

Meditačně relaxační léčebná seance - koncert.

V dnešní době nás naše mysl svým neustálým analyzováním, porovnáváním, vzpomínáním a plánováním pořád nutí k nějaké aktivitě. Neustálá aktivita má za následek několik věcí: stres, vyčerpání a v mnoha případech i nemoc. K tomu, abychom se cítili vitální a zůstali zdraví je v našem životě nezbytně nutné mít prostor pro hlubokou relaxaci. Takového prostoru se nám v dnešní uspěchané době dostává čím dál méně, což má za následek stále se zvyšující procento stresem způsobovaných nemocí a neuróz. Chceme-li si zachovat duševní a tělesné zdraví, pak umět relaxovat neboli opravdu "vypnout" je zkrátka nezbytné.

Zvuk Tibetských „zpívajících“ mís se ve východních kulturách používá mnoha způsoby a navozování stavů hluboké relaxace je jedním z nich. Zvuk těchto prastarých nástrojů nám dokáže pomoci se uvolnit a skutečně si odpočinout. Dodejme, že za hlubokou regenerativní relaxaci se nepovažuje ani četba knihy nebo třeba jízda na kole. I přesto, že obojí je jistě velice povznášející a příjemné, mysl při nich zůstává stále aktivní, což nestačí k regeneraci na buněčné úrovni. K léčbě a obnově tkání organismu dochází výhradně ve stavech hluboké relaxace, kdy je náš mozek v tzv. hladině théta, kterou si v bdělém stavu dokážeme navodit právě hlubokou relaxací.

Zveme Vás proto touto cestou na pravidelné středeční relaxační koncerty Tibetských mís, kde si v leže nebo v sedě máte možnost sílu jejich zvuku vyzkoušet na vlastní kůži.

Těší se na Vás a mísy rozeznívá

František Horváth

Více na http://kouzlozvuku.webnode.cz/

TLUSTEI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.