Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://alfredvedvore.cz

gendrová představení

10. +11.12. od 20h MILUJ MĚ - Bergmann UPDATE (work in progress) / Stage Code & hosté & TABLE

Prezentace scénického materiálu, směřující k realizaci celovečerního představení v příští sezóně. Sociodramatický kabaret inspirovaný vlastními zkušenostmi autorů a filmy I.Bergmanna.

Co se stane s láskou, když přežije první vlny zamilovanosti? Až poznáme partnera do nečekaných podrobností? Co se změní příchodem děti, rodiny, vlastním stárnutím? Co získáme a co ztratíme tím, že jsme spolu? Když si slíbíme, že budeme stát při sobě v dobrém i ve zlém, je tady potom alespoň jeden svědek, co dobře ví, jak jsme žili a co jsme spolu prožili.

http://alfredvedvore.cz/predstaveni.php?pid=24712. +13.12. od 20h Test.Ost.Er.On - hlas druhé strany (gender rallye) / Stage Code

Hodný, statečný, šikovný, citlivý, chytrý, hezký, svalnatý, upravený, ale hlavně žádná měkkota. Ideální chlap. Kdo se v tom má vyznat! Co chceme sami od sebe? Jsou muži opravdu agresivní, ješitní, soutěživí a méně citoví? Jak se oprostit od zobecňujících nálepek a klišovitých pohledů na muže a jejich svět? Jak se dostat k holé pravdě o mužské osobnosti, k holé existenci? Jaké vzory má tedy mít „správný chlap“?

TEST.OST.ER.ON je subjektivním pokusem odpovědět na takové otázky. Pět mužů, každý z jiného oboru pražské umělecké scény, zkoumá život a ideály silného pohlaví. S hořkou sebeironií, pálivou autenticitou a jemnou příchutí lidskosti.

SEVERINE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.