Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

32 uživatelů půjde

hledání


http://1maj.cz/2012/anarchistick%C3%BD-jarmark

Jarmark, prostor pro prezentaci vlastních věcí v duchu Do It Yourself. Příjemné odpoledne, veganská cukrárna a další veganské pochutiny, hudba, politi

Proč anarchistický jarmark?
Je důležité vedle přednášek, koncertů, her, divadel, demonstrace, dát prostor tomu, strávit odpoledne v piknikové atmosféře u řeky, vytvořit prostor pro setkání, diskuzi, sdílení a podporu vzájemných aktivit. Dát prostor lidem, kteří vyrábějí a vytvářejí kvalitní věci, do kterých dávají kus sebe. Dát prostor distrům, které nabízejí ziny, knihy, materiály a zpřístupnit tak lidem ideály, kterým věříme. Dát prostor politickému graffiti a lidem, kteří ho dělají dobře. A v neposlední řadě, alespoň na jedno odpoledne vytvořit klidné místo, plné zajímavých věcí a aktivit, které pro nás mají smysl.

Na co se můžete těšit?
Na lidi, kteří vyrábí čí vytváří rozličné věci (od hraček, přes oblečení až po mýdla), na graffiti jam s politickou tématikou, distra plná knih a jiných materiálů, workshopy, dobrou kávu z režie Veganka.cz, veganské jídlo, koncert kapel Gattaca, Daleko, Remek a v neposlední řadě také Bonuse & Martin Tvrdý trio. Přímo na náplavce je skatepark, malé fotbalové hriště a dětské hřiště.

Chceš se podílet?
Rád bys na jarmarku, také něco nabízel/a či se na něm jinak podílel/a? Příprava programu jarmarku bude pokračovat až do jeho začátku a je i na tobě, jestli mu vtiskneš část podoby. Kontaktuj nás na streetart@antifa.cz Zároveň budeme rádi/y za veganské cukrářské delikatesy z tvé kuchyně, kterým bude vyhrazen velký stůl a bude možné, prodávat je za rozumný příspěvek či je věnovat na benefiční účely.
akční dny 27.4.-1.5.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-SAcbAlPpOo

VLASTA78
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AHJA --- 13:20:59 2.5.2012
tak tohle se móóóc povedlo!
BASTOCH --- 0:34:30 29.4.2012
skvělá akce!
THEORY161 --- 19:52:59 26.4.2012
OTAZKAKONCE --- 22:48:53 24.4.2012
skvelej plakat
THEORY161 --- 14:09:23 19.4.2012