Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


6dbs.org

Koncert dvou energetických kapel v muzejce. 105/150 CZK Předprodej: Indies/možnost registrace na fans@6dbs.org

00001101
Noisové binární uskupení otevře večer svým 15min dlouhým setem improvizace. Utýrané kytary v moci kytaristů z Proffesor Leopard nebo Sex Jams jen málokdy zpívají melodie. Atmosférický start.

Sex Jams (A)
http://www.youtube.com/watch?v=L7eOW8-rS1E
Rakouská kapela balancuje na hraně pop a noise. Dunivé jednoduché bubny, melodické ale vazbící kytary i naléhavý ženský zpěv nechávají občas vzpomenout na Sonic Youth. Kapela ale není revivalem nebo lacinou kopií rozšmajdaných conversek z 90. let - snaží se muziku tlačit dál. Sex Jams umí být ambientní stejně jako taneční a chytlaví, avantgardní i nostalgičtí. Jen mají v srdci ten hlasitý New-New york

Moffarammes (SWE)
http://www.youtube.com/watch?v=HB9uRNGoWc0
Hypsta-vikings, jak jim přezdíváme, umí i ve dvou vytvořit komplexní hlasitý zvuk. Dua je plný klub. Brno Aires milují od té doby, co zde jako Affordable Hybrid odehráli legendární policií přerušený koncert. Moffarammes berou energií AH a komprimují do soustředěné koule. Po talentované dvojici je hlad a evropské turné se začalo rodit hned po skončení předešlého. Nové písně se od garážového punku posunuly k popovějšímu a dospělejšímu soundu. Koncerty Moffarammes ale stále charakterizuje řízný sound, smysl pro humor, divoká show a perfektní vlasy kytaristy Samuela.

EJDAM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.