Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.club596.cz

Sayko, Hanyss, Soldik, Up Synth, Paul Hawk

BULLET TIME III.

Na třetí Bullet Time do 596ky jsme na květnový díl pozvali legendu, Dje Sayka! Sleduj Facebook 596ky a čekej soutěže!

Sayko je jednou z takřka kultovních postav české drumandbassové scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJů u nás. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a skvělým turntablisbem. Kromě toho je Sayko i úspěšný producent. Nové releasy budou vycházet za několik málo dnů u Deafmuted a Sun Side, tak si je určitě nenechte ujít!
K Saykovi se přidá zábřežský Dj Hanyss. Hanyss hraje sedm let a patří k těm djům, kterým jde hraní opravdu od ruky i živě, ne jen na papíře, jak jsme toho svědky u některých mladých pozérů a jejich obsáhlých životopisů. Hanyss má obrovský drumandbassový záběr a určitě nezůstane jen u jednoho substylu a provede návštěvníky BT jeho velkým spektrem. Těšit se můžete, podobně jako u Sayka, na teschstep, neuro, liquid a malinko i na mainstream.
Ke každé akci patří i začátek, ten bude patřit melodickému drumandbassu ala Paul Hawk, taktéž jedné z krajových legend. Jak už Pavel několikrát dokázal, není jen technařem, ale je i vytříbeným drumabassistou.
Ve finiši dáme prostor další nové tváři a tím je mladá dubňanská krev a uctívač vinylu, Up Synth. V line upu nebude chybět samozřejmě ani Soldik s pořádnou dávkou nových neuróz a techstepu.Sayko (Redrum) www.sayko.org | Soundcloud
Hanyss (Rafanda) Profil
Soldik (Drumandbass.cz) www.soldik.info | Soundcloud
Paul Hawk (Sound44) Facebook
Up Synth (Beat Collision)


Line up:

21:30 - 23:00 Paul Hawk
23:00 - 00:30 Soldik
00:30 - 02:00 Sayko
02:00 - 03:30 Hanyss
03:30 - 05:30 Up Synth


Kde: Kyjov, club 596
Kdy: 26.05.2012
Vstupné: 70,-

Facebook event
Lokace klubu 596

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 20:01:54 21.4.2012
Ky apdejt ;)