Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


www.segass.xf.cz

open air privatek

SEGA sound system
+dj(ka) ANITHIANIS
+friends ??

vjs ??

KRISHNA FOOD
SEGA BAR

hudba/světla/videohaluze/dekorace/grill/ohně/fireshow/volný camping/parking před vjezdem na louku pár metrů/vyhlídka/krásná příroda.......................

Tradiční čarodějní rej v krásné přírodě Pardubického kraje. Privátní akce, ale všichni fajn lidi, co si chtějí pokecat u ohně, ugrilovat něco dobrého a poslechnout fajn hudbu jsou zváni.
Nepočítejte s velkým zvukem, bude se hrát k tanci a poslechu acid,techno,trance,house,tekno,dnb,breaks,psy,mental,......jako vždy.

Místo konání je jako každoročně stejné, kdo již byl, tak ví..... kdo neví, ať se poptá.... časem ještě nějaké info asi bude....

www.segass.xf.cz
SEGAss@seznam.cz

SEGA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SEGA --- 9:42:49 27.4.2012
Nějaké další doplňující info:

V sobotu dorazí zahrát dj Indian, slovenský dj hrající vokal house, chystá specielní letní set, který se jistě do toho vedra co má být bude náramně hodit.
Další kdo potvrdil účast je dj Tiem z Matrax sound systemu, který nenechá kámen na kameni a svými kyselými sety nechá roztéct nejen účastníky dámského pohlaví;O)
Od Segy proběhne možná i nějaký psychotropní čarodějný live setík.
Co se baru týče, bude myslím vybaven dostatečně, hodně nealka, hodně kořalky, najde se i nějaké to víno a něco na zakousnutí. Pivo bude Poličská točená jedenáctka "OTAKAR" a bude ho dostatek. O jídlo se tentokrát stará krishna team, takže si na své přijdou určitě i ti, co masu příliž neholdují.
Ssebou si určitě berte jako vždy stany, spacáky, karimatky, lehátka, nafukovačky, houpací sítě, cokoliv Vás napadne, nějaký ten stínek na odpolední odpočinek se jistě najde.
Autem se nedá vjet přímo na pozemek, od "parkoviště" je to na louku ke stanům cca 50metrů.
Místo konání: Pardubický kraj, nedaleko města Skuteč. Důležité je asi ve Skutči se dostat na benzinku (jediná ve městě) a pak už je to kousek.
Respektujte přírodu, vše po sobě při odjezdu ukliďte, na místě budou pytle na odpad.
Užijte si atmosféru, těšíme se na všechny odvážné, co přijedou! :O)
SEGA --- 16:55:42 23.4.2012
přibylo nějaké malé info....
THOR_CALYSTERN --- 18:11:01 11.4.2012
koho to tu nevidim přihlášenýho :+))